In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۰/۳۰ - ۱۸:۰۸ | کد خبر : 45225
 • Print Friendly

  پاکستان: با هیچ ائتلاف علیه ایران همراه نمی شویم

  وزیر دفاع پاکستان با تاکید براینکه علیه تهران به هیچ ائتلافی نمی پیوندد در اظهاراتی مهم گفت: محمد علی جناح یک شخصیت شیعه بود و مثل بسیاری دیگر از شخصیت های شیعه، نقش بسیار بزرگی برای پاکستان ایفا کرده است.

   

   

  شرق پرس: وزیر دفاع پاکستان که روز گذشته برای ارائه توضیحاتی درباه سیاست های دولت این کشور درقبال ائتلاف ۳۴ کشور تحت رهبری عربستان، به مجلس ملی رفته بود، به نمایندگان مجلس اطمینان داد که پاکستان به هیچ ائتلاف ضد ایرانی ملحق نخواهد شد.
   
   
   
  ‘خواجه آصف’ که خواسته بود حضور وی در مجلس در قالب جلسه علنی و با حضور رسانه ها باشد، گفت: بعد از ایران، پاکستان بیشترین جمعیت شیعه را در میان کشورهای جهان دارد. چگونه ممکن است پاکستان حتی به محلق شدن به ائتلاف ضد شیعی فکر کند.
   
   
  وزیر دفاع پاکستان در اظهاراتی مهم گفت: محمد علی جناح (معروف به قائد اعظم که بینانگذار استقلال پاکستان محسوب می شود) یک شخصیت شیعه بود و مثل بسیاری دیگر از شخصیت های شیعه، نقش بسیار بزرگی برای پاکستان ایفا کرده است.
   
   
  خواجه آصف در طول سخنرانی نسبتا طولانی خود در مجلس ملی بارها تکرار و تاکید کرد که پاکستان هرگز توان نظامی خود را علیه هیچ کشور مسلمان بکار نخواهد گرفت.
   
   
  وی درخصوص ائتلاف ۳۴ کشور گفت که این ائتلاف فعلا در مرحله شکل گرفتن است و هنوز به شکل نهایی در نیامده و هنوز مشخص نیست که کشورهای عضو آن، چه نقشی برعهده خواهند داشت. وزیر دفاع پاکستان گفت که این ائتلاف ماهیت ضدتروریستی خواهد داشت.
   
   
  پاکستان رسما اعلام کرده است که عضوی از ائتلاف ۳۴ کشور است اما هنوز چیزی درباره میزان و نوع مشارکت آن در این گروه اعلام نشده است.
   
   
  ** پاکستان نیروهای خود در عربستان را افزایش می دهد
   
   
  خواجه آصف در عین حال، بخشی دیگر از سخنانش تصریح کرد که هم اکنون یکهزار و ۱۲۵ نیروی پاکستانی در عربستان در قالب وظایف مختلف و عمدتا برای ارائه فعالیت های آموزشی حضور دارند و این رقم قرار است در روزهای آینده افزایش یابد زیرا دو کشور همکاری های نزدیک در حوزه دفاعی دارند.
   
   
  وی نگفت که چه تعداد نیرو قرار است به نیروهای پاکستانی در عربستان اضافه شود.
   
   
   
  به گزارش ایرنا روز گذشته نخست وزیر و فرمانده ارتش پاکستان برای میانجی گری میان ایران و عربستان به تهران رفتند و دیدارهایی با عالی ترین مقام های دولتی، امنیت ملی و دفاعی ایران انجام دادند.
   
   
   
   
   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار