In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۴/۰۲ - ۹:۲۰ | کد خبر : 30214
 • Print Friendly, PDF & Email

  پرواز لیموترش به قله ۱۷ هزار تومان !

  رئیس اتحادیه میوه و سبزی در مورد قیمت لیموترش اظهار داشت: قیمت هر کیلوگرم لیموترش در بازار تهران حدود 17 هزار تومان است.

  limo-torsh5

   

   

  شرق پرس: رئیس اتحادیه میوه و سبزی با بیان اینکه تقلب عامل گرانی لیموترش شده، گفت: برخی مغازه‌های آبگیری لیموترش، تفاله خشک لیموترش‌ امسال را با آب لیموترش مانده از سال‌های قبل مخلوط و به فروش می‌رسانند.

   

   

  حسین مهاجران رئیس اتحادیه میوه و سبزی در مورد دلیل گرانی لیموترش اظهار داشت: قیمت هر کیلوگرم لیموترش در بازار تهران حدود ۱۷ هزار تومان است.

   

   

  وی با اشاره به اینکه لیموترش امسال کیفیت خوبی ندارد، افزود: برخی از افرادی که به مشاغلی از قبیل آبگیری لیموترش مشغول‌ هستند با خرید لیموترش ایرانی، تفاله لیموترش ایرانی را که بسیار کم آب است با آب لیموترش‌های سال‌های قبل مخلوط می‌کنند و به مشتریان به عنوان آب لیموترش تازه می‌فروشند و با این کار سود خوبی هم به دست می‌آورند.

   

   

  مهاجران با بیان اینکه تفاله لیموترش به آب لیموترش‌های سال‌های قبل بوی تازگی می‌دهد، تصریح کرد: همین موضوع باعث افزایش تقاضا شده و قیمت لیموترش را افزایش داده است.

   

   

  رئیس اتحادیه میوه و سبزی بیان داشت: لیموترش وارداتی از کشورهای برزیل، ترکیه و آفریقا وارد کشور می‌شود و با قیمتی بین ۱۱ تا ۱۳ هزار تومان به فروش می‌رسد.

   

   

  وی قیمت هر کیلو سیب گلاب را بر حسب کیفیت بین ۴ هزار تا ۸ هزار تومان عنوان کرد و افزود: قیمت هر کیلو گیلاس که در حال حاضر از حاشیه تهران، شاهرود و کرج تأمین می‌شود، بر حسب کیفیت از حدود ۶ هزار تومان تا ۱۴ هزار تومان است.

   

   

  مهاجران گفت: هر کیلوگرم آلبالو حدود ۳ هزار ۵۰۰ تا ۷ هزار تومان، زردآلو ۴ هزار تا ۸ هزار تومان، هلو هم با قیمتی حدود ۸ هزار تومان عرضه می‌شود.

   

   

  رئیس اتحادیه میوه و سبزی با بیان اینکه قیمت هندوانه کاهش یافته است، اظهار داشت: هر کیلو گرم هندوانه با قیمتی بین ۴۰۰ تومان تا هزار تومان و هر کیلو طالبی با قیمتی بین هزار تا ۳ هزار تومان عرضه می‌شود.

   

   

  وی قیمت هر کیلوگرم خیار را بین هزار تا ۲ هزار تومان عنوان کرد و گفت: قیمت گوجه فرنگی از هزار تا هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت سیب‌زمینی بین ۸۰۰ تومان تا هزار و ۲۰۰ تومان و هر کیلوگرم پیاز از از ۸۰۰ تومان تا هراز و ۳۰۰ تومان است.

   

   

   

  نسیم آنلاین

 • برچسب ها : , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار