In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۵/۰۳ - ۱۰:۵۴ | کد خبر : 32484
 • Print Friendly

  پزشکیان: ظریف نمی تواند دبیر کل سازمان ملل شود

  پزشکیان در مورد اینکه برخی معتقد هستند که ظریف قابلیت ذبیرکلی سازمان ملل متحد را دارد گفت: این جایگاه بیشتر جایگاه سیاسی است. در واقع در این بازی‌های بیشتر به بده بستان ها نقش بازی می کند تا قابلیت ها و توانایی‌ها و بر همین اساس ظریف نمی‌تواند دبیرکل سازمان ملل شود.

  پزشکیان: ظریف نمی تواند دبیر کل سازمان ملل شود

   

   

   

  شرق پرس: مسعود پزشکیان،نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی در مورد عملکرد ظریف در مذاکرات هسته ای به نامه نیوز گفت:شخص  ظریف به عنوان سرتیم مذاکرات  توانست بسیاری از محدودیت‌هایی را که در سیاست خارجی  علیه ایران ایجاد شده بود با سیاست های مدون و حساب شده بشکند و این موفقیت بالایی بود.

   

   

   

  وی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه چه آینده ای را برای آقای ظریف متصور خواهید بود گفت: نمی‌دانم این آدم‌های بزرگ در چنین مراحل بزرگی به کجا می‌رسند گرچه آقای ظریف تنها نیست و تیمی که با وی است نیز در موفقیت وی دخیل است .

   

  وزیر بهداشت دولت اصلاحات  در مورد اینکه برخی معتقد هستند که  ظریف قابلیت ذبیرکلی سازمان ملل متحد را دارد گفت: این جایگاه بیشتر جایگاه سیاسی است و به این سادگی چنین آدم‌هایی  از جنس ظریف را آنجا نمی‌برند مگر اینکه با یکسری از قدرت‌ها هماهنگ شوند و اگر این قابلیت را داشته باشند از آنها استفاده می‌کنند اما  اگر با آنها هماهنگ نباشد ممکن است به آنها رای ندهند و در واقع در این بازی‌های بیشتر به بده بستان ها نقش بازی می کند تا قابلیت ها و توانایی‌ها و بر همین اساس ظریف نمی‌تواند دبیرکل سازمان ملل شود.

   

  نماینده مردم تبریز در مجلس در مورد اینکه برخی نیز معتقدند بعد از دوره  هشت ساله روحانی ،اقای ظریف قابلیت و محبوبیت برای ریاست جمهوری را دارد نیز گفت:اگر آقای ظریف بخواهند می‌توانند برای خودشان تبلیغ کنند و ریس جمهور نیز شوند و قطعا با توجه به اینکه ظریف در روند سیاسی کشور تاثیر بزرگی داشته است لذا قابلیت این را دارد که ریس جمهور نیز شود گرچه باید برنامه های وی برای ریاست جمهوری را دید و البته باید به این نکته توجه داشت که اگر فرد در جایی موفق است معنایش این نیست که در همه جا موفق است .

   

  پزشکیان در پایان خاطر نشان کرد که:  وقتی احمدی نژاد می تواند ریس جمهور باشد قطعا آقای ظریف می تواند اولی تر ریس جمهور باشد.

   

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  نظرات در مورد » “پزشکیان: ظریف نمی تواند دبیر کل سازمان ملل شود”
  1. همشهری گفت:

   این آقا داره از ظریف بدگویی میکنه یا تعریف ؟
   یا شاید هم . . .


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار