In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۲/۰۹ - ۹:۲۰ | کد خبر : 47746
 • Print Friendly

  پسر پرحاشیه تلگرامی آزاد شد

  فرمانده پلیس فتا درباره آزادی پسر پرحاشیه تلگرامی گفت: متهم در حال حاضر با سپردن وثیقه و سند تا روز دادگاه که حکمش معلوم شود، آزاد است

  پسر پرحاشیه تلگرامی آزاد شد

   

   

  به گزارش شرق پرس سردار‌هادیان‌فر فرمانده پلیس فتای ایران درباره پرونده پسر پرحاشیه تلگرام اظهار کرد:  پرونده این متهم در واقع پیچیده شده است، وظیفه پلیس سایبری مستندسازی و تشکیل پرونده قضایی و تحویل آن به دادگاه بود که انجام شد.

   

  به گزارش منابع آگاه وی با بیان این مطلب که این متهم در حال حاضر با سپردن وثیقه و سند تا روز دادگاه که حکمش معلوم شود، آزاد است، گفت:  هنوز هیچ رأیی برایش صادر نشده و حکم اعدام وی شایعه است.

   

  سردار سید کمال ‌هادیان‌فر همچنین درباره پرونده یکی از هنرمندان که گفته بود تلگرامش هک و عکس‌های وی در فضای مجازی منتشر شده است، گفت: انتظار مردم از شخصیت‌های فرهنگی و هنری کشور بیش از این است. این افراد باید خود را از بدی‌ها دور کنند زیرا الگوی جوانان هستند.

   

  به گفته فرمانده پلیس فتا، در این پرونده هک در کار نبوده و واقعیتی بوده که در رصد‌های پلیس فتا بــــه آن رسیده‌ایم که به محاکم قضایی ارجاع داده شده است.

   

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار