In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۵/۰۵ - ۱۶:۳۱ | کد خبر : 54439
 • Print Friendly

  پلمپ یک بیمارستان و یک مرکز درمانی توسط تعزیرات+عکس

  امروز یک بیمارستان و یک مرکز درمانی پلمپ شدند که در یک مورد پزشک در لابی با دیگر پزشکان هم مبالغ هنگفتی از بیماران کسب می کرد که در یک ماه این فرد 2 میلیارد تومان درآمد داشته است.

   

  خدایی رئیس رئیس شعبه ۵۴ رسیدگی به تخلفات بهداشتی اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران در نشست خبری با بیان اینکه  امروز یک بیمارستان و یک مرکز درمانی پلمپ شدند،اظهار داشت: از مدت ها پیش به این ۲ مرکز هشدار داده بودیم که تخلفات پزشکی و بهداشتی خود را برطرف کنند و چون در مهلت قانونی داده شده به رفع این مشکلات اقدام نکردند این ۲ مرکز امروز پلمب می شوند.

  وی همچنین به تخلفات یکی از پزشکان اشاره و بیان کرد: این پزشک با تهیه دستگاه سونوگرافی، به بیماران خود انجام سونوگرافی را تجویز می کرد،بدون آنکه به آن نیاز داشته باشند.

  خدایی افزود: این پزشک در لابی با دیگر پزشکان هم مبالغ هنگفتی از بیماران کسب می کرد که در یک ماه این فرد ۲ میلیارد تومان درآمد داشته است.

  وی گفت: این پزشک متخلف به ۴/۵ میلیارد تومان جریمه نقدی محکوم شد.

  رئیس شعبه ۵۴ رسیدگی به تخلفات بهداشتی اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران، افزود: همچنین متصدی داروخانه یکی از بیمارستان های معروف تهران هم به ۱۸/۵ میلیارد ریال جریمه محکوم شد.

  وی گفت: این داروخانه داروهای کم یاب را گران تر ازحد معمول به بیماران عرضه می کرد./باشگاه خبرنگاران

   

   پلمپ یک بیمارستان و یک مرکز درمانی توسط تعزیرات+عکس

   

  پلمپ یک بیمارستان و یک مرکز درمانی توسط تعزیرات+عکس

   

   

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار