In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۳/۲۵ - ۱۶:۵۹ | کد خبر : 29579
 • Print Friendly

  پورمختار: شکایت لاریجانی از احمدی نژاد به قوه قضائیه ارسال شد

  پورمختار در خصوص شکایت لاریجانی از احمدی نژاد گفت: هیات رییسه مجلس این پرونده را برای رسیدگی به قوه قضاییه ارسال کرده است.

  پورمختار: شکایت لاریجانی از احمدی نژاد به قوه قضائیه ارسال شد

   

   

  شرق پرس: رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس درباره شکایت رییس مجلس شورای اسلامی از محمود احمدی نژاد گفت: هیات رییسه مجلس این پرونده را برای رسیدگی به قوه قضاییه ارسال کرده است.
   
   
   

  محمدعلی پورمختار در گفت وگو با ایرنا درباره رسیدگی به برخی شکایات درباره انتخابات شورای شهرها و روستاها نیز افزود: کمیسیون اصل ۹۰ درباره پرونده های تخلف انتخابات شهر و روستا از جمله پرونده شهر کرج رسیدگی و استعلامات مختلف را دریافت کرده است.

   

  وی ادامه داد: کمیسیون اصل ۹۰ نامه ای را به استانداری البرز نگاشته و تاکید کرده است که باید این پرونده به شورای حل اختلاف فرستاده شود، اما مجددا در جلسه ای که با محمدجواد کولیوند رییس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها داشتیم، مشخص شد که هیات حل اختلاف صلاحیت رسیدگی به این موضوع را ندارد.

   

  نماینده مردم کبودرآهنگ اظهار داشت: بنابراین قرار شد که کمیسیون اصل ۹۰ نشستی با هیات مرکزی نظارت بر انتخابات داشته باشد و در صورت لزوم، فرماندار شهرستان که رییس هیات اجرایی است در این جلسه حضور داشته باشد تا درباره آن تعیین تکلیف شود.

   
   
   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار