In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۱/۱۲ - ۱۸:۳۸ | کد خبر : 23701
 • Print Friendly

  پیدا شدن تصاویر ضبط شده از موبایل هنگام سقوط هواپیمای آلمانی صحت دارد؟

  این تصاویر که تنها چند ثانیه است و از موبایل یکی از مسافران هواپیما ضبط شده است نشان می دهد که مسافران پیش از برخورد هواپیما با کوههای آلپ می دانستند که چه اتفاقی در حال روی دادن است.

   

  havapeyma- soghot5

  شرق پرس: این تصاویر شامل صحنه هایی پر از تکان، سرآسیمگی و تنش است و صدای مسافران در حال فریاد زدن شنیده می شود.

   

  نشریه فرانسوی پاری مچ و روزنامه بیلد آلمان اعلام کردند صحت این تصاویر که توسط تلفن همراه ضبط شده است غیرقابل انکار است و این تصاویر از یک تلفن که در میان بخشهای لاشه هواپیما پیدا شده، پیاده شده است. با این حال ژان مارک منیشینی از مسئولان بلندپایه پلیس فرانسه تکذیب کرد ماموران تحقیق هیچ تصویری مربوط به تلفن همراه از محل سقوط هواپیما پیدا کرده باشند. وی در گفتگو با سی ان ان گزارش این دو رسانه اروپایی را کاملا غلط و بی پایه و اساس توصیف کرد.

   

  این تصاویر که تنها چند ثانیه است نشان می دهد که مسافران پیش از برخورد هواپیما با کوههای آلپ می دانستند که چه اتفاقی در حال روی دادن است.

   

  پاری مچ نوشت صحنه آنقدر پر تکان است و سطح سرآسیمگی و تنش در آن زیاد است که شناسایی افراد بسیار دشوار است با این حال صدای جیغ و فریادهای مسافران به طور کامل نشان می دهد که آنها می دانستند چه اتفاقی در حال روی دادن است. این روزنامه نوشت صدای مسافران که به زبانهای مختلف کلماتی را فریاد می زدند قابل تشخیص است.

   

  به گزارش واحد مرکزی خبر, پاری مچ نوشت در این تصاویر همچنین صدای سه بار برخورد شدید دو فلز شنیده می شود که احتمالا ناشی از تلاش خلبان برای باز کردن کابین با یک شئ سنگین است.

   

  به گزارش خبرگزاری فرانسه از پاریس، کارآگاهانی که اطلاعات جعبه سیاه صوتی هواپیما را بررسی کرده اند گفته اند آندریاس لوبیتس کمک خلبان پرواز، پس از خروج خلبان اصلی از کابین خلبان، در را قفل کرده است و به عمد موجب سقوط هواپیما شده است.

   

   

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار