In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۱/۲۵ - ۲۰:۳۷ | کد خبر : 46880
 • Print Friendly

  ادعای رسانه عربستانی: توقیف یک کشتی ایرانی حامل سلاح

  رسانه عربستانی اصرار دارد که این کشتی که گفته می شود در آن سلاح کشف شد متعلق به ایران است در حالی که برخی رسانه های عربی ادعا کرده اند که تنها محموله این کشتی متعلق به ایران است.

  ادعای رسانه عربستانی: توقیف یک کشتی ایرانی حامل سلاح

   

    

  شرق پرس: وب سایت خبری «آی نیوز» وابسته به عربستان ادعا کرد: «ائتلاف سعودی امروز (یکشنبه) یک کشتی ایرانی را توقیف و به بندر جازان عربستان هدایت کرده است.»

   

  به ادعای «آی نیوز»؛ طبق منابع امنیتی ائتلاف سعودی، این کشتی باری که پرچم جزایر مارشال را روی عرشه نصب کرده بود، بعد از تفتیش آن مشخص شد که دستگاه های ارتباطی رمزگذاری شده و سلاح در جعبه های مخصوص حمل می کند.

   

  «آی نیوز» افزود: این کشتی که مجوز حمل ملزومات پزشکی دارد بعد از پهلو گرفتن در جیبوتی به صورت موقت توسط نیروهای ائتلاف سعودی رصد و توقیف شد. مقصد این کشتی بندر «الحدیده» در یمن اعلام شده است.

   

  لازم به ذکر است اخبار ضد و نقیضی درباره این کشتی باری که امروز در آب های خلیج عدن توقیف شده منتشر شده است. رسانه «آی نیوز» وابسته به عربستان و برخی رسانه های عربی اصرار دارند که این کشتی متعلق به ایران است در حالی که برخی رسانه های عربی ادعا کرده اند که تنها محموله این کشتی متعلق به ایران است.

   

  به گزارش جام نیوز در هر صورت این روزها بازار اتهام زنی ها به ایران در میان کشورهای حوزه خلیج فارس داغ است و رسانه های وابسته به رژیم های عربی حتی حاضرند عامل اختلافات پادشاهان این کشورها با همسرانشان را ایران معرفی کنند!

   

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار