In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۱/۲۷ - ۲۰:۳۸ | کد خبر : 47032
 • Print Friendly

  اعتراف دروازه بان خارجی به استفاده از جادو در فوتبال ایران

  صحبت از وجود جادو در فوتبال در شرایطی مطرح می شود که خرافه پرستی در لیگ برتر ایران رواج نسبی دارد

  اعتراف دروازه بان خارجی به استفاده از جادو در فوتبال ایران

   

   

  شرق پرس: خرافه پرستی در لیگ برتر فوتبال ایران مدت هاست که رواج دارد اما هر از چندگاهی پیش می آید که یک فوتبالیست خارجی درگیر آن شود و به دلیل کمبود اطلاعات افشای راز کند.
   
   
  خسوس بهترین دروازه بان لیگ برتر و سنگربان موفق استقلال خوزستان در برنامه نود اعتراف کرد که به او کاغذی داده اند که در دروازه اش بگذارد.
   
   
   در اصل سوال فردوسی پور از او سبب شد که دروازه بان برزیلی در مورد خرافه پرستی حرف بزند.
   
   
  فردوسی پور از او پرسید که آیا به این مسائل اعتقادی دارد و جواب گرفت: به من کاغذی دادند و من آن را درون دروازه قرار دادم. من آن را انجا گذاشتم تا شاید صاحب آن پیدا شود و آن را بردارد. من هیچ وقت این کار را نمی کردم. من اینجا حاضر شده ام درباره فوتبال صحبت کنم.
   
  این صحبت ها در شرایطی مطرح می شود که خرافه پرستی در لیگ برتر ایران رواج نسبی دارد و هر سال تعدادی از بازیکنان و تیم های لیگ برتری به این مسیر گرایش دارند.
   
   
  همین چند روز قبل بود که شابعه جادو شدن تیم تراکتورسازی مطرح شد. شایعه ای که بیش از نزدیک بودن به واقعیت نشان می دهد که باورهای نزدیکان فوتبال به چه شکل است. /عصرایران
   
   
   
   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار