In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۲/۰۱ - ۱۷:۲۹ | کد خبر : 47253
 • Print Friendly

  فرمانده انتظامی نکا تشریح کرد؛

  دستگیری متهم حادثه سقوط دختر ملی پوش نکایی+ جزئیات

  سرهنگ نصیری درباره دستگیری متهم حادثه سقوط دختر ملی پوش نکایی گفت: متهم توانسته بود از مدتی قبل با متوفی ارتباط بگیرد و سرانجام وی را برای رسیدن به هدف پلید خود به یک آپارتمان مشخص شده دعوت کند

  دستگیری متهم حادثه سقوط دختر ملی پوش نکایی+ جزئیات

   

   

  به گزارش شرق پرس سرهنگ هادی نصیری در گفت‌وگو با پیک نکا با اشاره به دستگیری متهمی که با افکار پلید خود منجر به مرگ دختر والیبالیست ۱۸ ساله نکایی شد، اظهار کرد: پس از دریافت گزارش سقوط دختر ۱۸ ساله از طبقه پنجم آپارتمان، سریعاً مأموران انتظامی شهرستان بر سر صحنه حاضر شده و به بررسی آن پرداختند.

   

   

  وی افزود: با حضور نیروهای امدادی متوفی به نام «ف.ق» که ابتدا دارای مصدومیت جدی اما زنده بود به بیمارستان نکا انتقال یافت ولی به دلیل وضعیت بحرانی و شدت صدمات، سریعاً به بیمارستان امام خمینی ساری انتقال یافت که تلاش‌ها برای زنده ماندن وی بی‌نتیجه ماند و سرانجام فوت کرد.

   

  فرمانده انتظامی نکا با بیان شروع جدی تحقیقات مأموران در این زمینه، خاطرنشان کرد: با سرعت عمل به‌کار گرفته شده ظرف کمتر از یک ساعت، متهم بر اساس مدارک موجود در وسایل مقتول و در صحنه حادثه ، شناسایی و دستگیر شد.

   

  وی درخصوص جزئیات حادثه، تصریح کرد: متهم به نام «و.ف» که در خرید و فروش داروها و مکمل‌های غیرمجاز فعالیت می‌کرد، زمینه آشنایی خود با متوفی که خود در رشته والیبال فعال بوده و در اردوهای تیم ملی نیز حضور داشته است را فراهم می‌کند.

   

  نصیری افزود: متهم که موفق به جلب اعتماد متوفی شده بود، وی را جهت دیدن فرزند خردسال زیبای خود به یک آپارتمان دعوت می‌کند، اما این دختر فریب خورده زمانی که وارد آپارتمان شده و از افکار پلید این مرد مطلع می‌شود، به بهانه تماس تلفنی با خانواده به تراست ساختمان می‌رود و خود  را از آنجا به پایین می‌اندازد.

   

  وی وجود کارت تبلیغاتی متهم در کیف متوفی را یکی از عوامل شناسایی سریع متهم توسط مأموران انتظامی برشمرد و گفت: متهم توانسته بود از مدتی قبل با متوفی ارتباط بگیرد و سرانجام وی را برای رسیدن به هدف پلید خود به یک آرپارتمان مشخص شده دعوت کند.

   

  فرمانده انتظامی نکا با گلایه از برخی افراد مریض و سودجو که در شبکه‌های اجتماعی اقدام به تولید و انتشار شایعات متعدد در این زمینه کرده‌اند، بیان کرد: بیش از چند روایت در این خصوص در شبکه‌های اجتماعی دهان به دهان منتشر شد که هیچکدام از آن‌ها صحت نداشته است.

   

  وی در پایان تأکید کرد: مردم به شایعات موجود در شبکه‌های اجتماعی توجه نکنند و اخبار موثق را پس از اطلاع‌رسانی نیروی انتظامی در مجاری خبری معتبر و سایت‌های دارای مجوز  پیگیری کنند.

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار