In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۲ | کد خبر : 47529
 • Print Friendly

  آیا عبوری تعیین کننده نتیجه انتخابات خواهد بود؟

  تصمیم سرنوشت ساز شهردار ساری و سرنوشت انتخابات مجلس در مرکز استان

  جریان عملگرا نزدیک به مهدی عبوری شهردار ساری روز گذشته اعلام کرده اند که در انتخابات مجلس شورای اسلامی از دکتر یوسف نژاد و حجت الاسلام ابراهیمی حمایت خواهند کرد. تصمیمی که تاثیر زیادی در سرنوشت انتخابات ساری و میاندورود خواهد داشت.

  obori-yosef45

   

   

   

  به گزارش شرق پرس, روز گذشته و همزمان با اوج گیری تبلیغات کاندیدا ها و هوادارانشان در حوزه انتخابیه ساری و میاندورود, جریان عملگرایی ساری که حامیان شهردار ساری آنرا شکیل داده اند اعلام کردند از دو گزینه دکتر یوسف نژاد و حجت الاسلام ابراهیمی حمایت خواهند کرد.

   

   

  این رویداد در حالی مطرح می شود که  مهدی عبوری شهردار نزدیک به جریان اصولگرایی ساری این روزها از محبوبیت قابل توجهی در میان مردم شهرستان ساری برخوردار است و تائید وی می تواند در نتیجه انتخابات مرکز استان تاثیر قابل توجهی داشته باشد.

   

    از طرفی اصولگرایان زارعی و پیشنمازی را بعنوان کاندیدای خود در این حوزه معرفی کردند و اصلاح طلبان نیز از یوسف نژاد و دامادی اعلام حمایت کردند, دور از ذهن نخواهد بود که بگوئیم تصمیم عبوری و حامیانش موجب صعود گزینه اول اصلاح طلبان(یوسف نژاد) و تاثیرپذیری گزینه دوم این جریان (دامادی جوان) خواهد شد. آنجا که سخنگوی شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان ساری و میاندورود گفت: جریان عملگرایی ساری روی لیست اصلاح‌طلبان ساری تاثیر گذاشته است. رضا زرین‌کمر امروز با اشاره به تصمیم عبوری در حمایت از یوسف نژاد و ابراهیمی گفت: علی رغم اینکه محمد دامادی و علی‌اصغر یوسف‌نژاد جزو گزینه‌های اصلی لیست اصلاح‌طلبان ساری و میاندورود هستند اما قطعا تصمیم جریان عملگرایی ساری روی لیست اصلاح‌طلبان ساری تاثیر گذاشته است.

   

   

  شاید کمتر کسی فکر می کرد عبوری اصولگرا (عملگرا) از یوسف نژاد اعلام حمایت کند و حتی برخی آنرا شوک سیاسی دانستند, اما حدود ۸ ماه پیش با توجه به شواهد و مدارک  اعلام کرده بودیم که این احتمال قوی وجود دارد که برای اولین بار در مازندران شاهد رویدادی باشیم که در آن توسعه و پیشرفت شهرستانهای ساری و میاندورود و استان مازندران مهم تر از برخی خط و مرزهای جناحی و حزبی دیده شود.( اینجا بخوانید)

   

   

   

   

 • برچسب ها : , , , , , ,
 • 
  نظرات در مورد » “تصمیم سرنوشت ساز شهردار ساری و سرنوشت انتخابات مجلس در مرکز استان”
  1. آذین گفت:

   بنده و خانوادم شخصآ ب مهندس عبوری اردت خاصی داریم
   کسی رو ندیدم تو ساری ک از ایشون ب نیکی یاد نکنه
   خیلی دوست داشیم بدونیم ایشون طرف کدوم یکی از آقایان کاندیدا هستن
   خبرگان ک مشخصه شیخ طبرسی و اینم ک مشخص شد
   فقط اگر خبرگان رو هم ب صراحت اعلام میکردن ک فقط شیخ طبرسی و یا دیگران رو هم حمایت میکنن عالی میشد؟


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار