In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۲/۰۸ - ۱۶:۳۴ | کد خبر : 47688
 • Print Friendly

  فرماندار بهشهر اعلام کرد؛

  میزان مشارکت و تعداد دقیق آراء کاندیدا در حوزه انتخابیه شرق مازندران

  سیدخالق سجادی فرماندار بهشهر با اعلام میزان مشارکت در انتخابات حوزه انتخابیه شرق مازندران تعداد آراء کسب شده توسط کاندیدا را اعلام کرد.

  میزان مشارکت و تعداد دقیق آراء کاندیدا در حوزه انتخابیه شرق مازندران

   

   

  به گزارش شرق پرس سیدخالق سجادی در گفت‎وگو با  فارس در شهرستان بهشهر مرکز حوزه انتخابیه نکا، بهشهر و گلوگاه، اظهار کرد: از مجموع آرای پنج شهر و ۶ بخش این حوزه، علی‎محمد شاعری با کسب ۷۰ هزار و ۴۰۳ رای از مجموع ۱۶۷ هزار و ۶۶۲ آرای ماخوذه در ۲۹۳ شعبه، نماینده دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شرق مازندران شد.

   

   

  وی ضمن تقدیر از دست‎اندرکاران انتخابات در شرق مازندران به‎ویژه فرمانداران، بخشداران و فرماندهی انتظامی که تمامی نیروهای خود را برای برگزاری یک همه‌پرسی سالم و همراه با امنیت، بسیج کردند، افزود: میزان مشارکت مردم بهشهر در انتخابات ۷۵٫۷۹ درصد، در نکا ۸۰٫۹۹ درصد و در گلوگاه نیز ۸۰٫۲۳ درصد بوده است.

   

   

  رئیس حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه درباره میزان رای مردم به کاندیداهای خبرگان رهبری، گفت: ۲۲۴ هزار و ۷۸۸ نفر واجد شرایط رای در این حوزه انتخابیه بودند که براساس آرای صندوق‎ها، آیت‌الله طبرسی ۵۱ هزار و ۵۲۵ رای، آیت‌الله لاریجانی ۳۶ هزار و ۶۸۴، آیت‌الله معلمی ۳۳ هزار و ۵۳۶، آیت‎الله پیشنمازی ۲۲ هزار و ۱۰۵، آیت‎الله سیفی ۲۰ هزار و ۵۶۵ و آیت‎الله توکل نیز با ۲۰ هزار و ۵۳۹ رای نظر مردم شرق مازندران را به‌خود جلب کردند.

   

   

  سجادی مجموع آرای کسب شده در صندوق‌های انتخاباتی مربوط به مجلس خبرگان رهبری را ۱۹۳ هزار و ۵۱۴ و آرای مجلس شورای اسلامی را نیز ۱۶۷ هزار و ۶۶۲ رای اعلام کرد.

   

   

  فرماندار بهشهر تعداد آرای محفوظه در این شهرستان را ۸۵ هزار و ۶۵۲ رای، در نکا ۶۶ هزار و ۷۳۳ و در گلوگاه نیز ۲۳ هزار و ۵۸۸ رای اعلام کرد و گفت: تعداد آرای باطله در بهشهر ۴ هزار و ۷۸۵، در نکا ۲ هزار و ۵۰۷ و در گلوگاه نیز یک‎هزار و ۱۳ رای بوده همچنین تعداد آرای صحیح نیز در مجموع ۱۶۷ هزار و ۶۶۸ مورد به‎تفکیک در بهشهر ۸۰ هزار و ۸۶۷، در نکا ۶۴ هزار و ۲۲۶ و در گلوگاه نیز ۲۲ هزار و ۵۷۵ رای به‌ثبت رسیده است.

   

   

  به گزارش فارس، تعداد آرای کاندیداهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بهشهر، نکا، گلوگاه عبارت است از:

   

   

  ۱- علی‌محمد شاعری ۷۰ هزار و ۴۰۳ رای

   

  ۲-  سیداحمد میری‌قلعه‎سری ۳۸ هزار و۶۴۱ رای

   

  ۳- احمدعلی مقیمی ۲۲ هزار و ۵۰۱ رای

   

  ۴- علی‎اصغر شفیعی‌خورشیدی ۹ هزار و ۴۵۱ رای

   

  ۵- احمدرضا قلی‌پور ۹ هزار و ۱۶۰ رای

   

  ۶- محمدطاهر یعقوبی ۶ هزار و ۶۷۱ رای

   

  ۷- حمید نجفی‌تیرتاشی ۲ هزار و ۷۳ رای

   

  ۸- بی‌بی‌فاطمه هاشمی‌نژاد ۲ هزار و ۴۱ رای

   

  ۹- کرم سینا  یک‎هزار و ۵۳۹ رای

   

  ۱۰- سید مهران کریمی‌گرجی یک‎هزار و ۴۰۲ رای

   

  ۱۱- سید جابر هادی‌زاده  یک‎هزار و  ۲۷۵

   

   

   

   

   

 • برچسب ها : , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار