In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۱:۴۳ | کد خبر : 47878
 • Print Friendly

  وقتی یک طنز نویس از حداد عادل تشکر می کند

  این طنز نویس در روزنامه قانون نوشت: این که اولین واکنش سردمدار یک جریان سیاسی بعد از یک شکست سنگین تشکر از شوخی‌های هموطنانش باشد، با هر هدف و نیتی که در تصور آید قابل تقدیر است. من از آقای غلامعلی آهنگر دادگر تشکر می کنم!

   

   

  شرق پرس: آیدین سیارسریع طنزپرداز روزنامه «قانون» نوشت:

  در زمانی که دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین انتخابات مجلس خبرگان به اتمام رسیده و کیهان می نویسد: «سخن گفتن از پیروزی و شکست پسندیده نیست ولی حامیان دولت در انتخابات شکست خوردند!» و عضو جبهه پایداری می گوید: «مردم در انتخابات به افرادی رای دادند که اکثریت آنها چه اصلاح طلب و چه اصولگرا همسو با دولت نبودند!» و از این دست شوخی ها در فضای سیاسی بسیار دیده می شود، آقای غلامعلی حدادعادل که با قرار گرفتن در رتبه سی و یکم از راه یافتن به مجلس بازمانده است در توییتر خود نوشت:

   

  «ظرف چند روز گذشته در فضای مجازی مطالب جالب و قابل توجهی درباره خودم خواندم از ذوق و خوشحالی همشهریان طرفدار جریان رقیب خرسندم. از این که بخش قابل توجهی از شوخی های شما به شخصیت و خانواده من نمی پردازد ممنونم.»

   

  هر چند ستون لم داده با کیبورد در ضمیمه طنز «بی قانون» صرفا برای شوخی و فکاهی طراحی شده است اما استثنائا این بار می‌خواهم بدون هیچ شوخی ای از آقای حداد عادل تشکر کنم.

   

  این که اولین واکنش سردمدار یک جریان سیاسی بعد از یک شکست سنگین تشکر از شوخی‌های هموطنانش باشد، با هر هدف و نیتی که در تصور آید قابل تقدیر است. من از آقای غلامعلی آهنگر دادگر تشکر می کنم!

   

   

   

 • برچسب ها : ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار