In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۱۱:۱۵ | کد خبر : 46110
 • Print Friendly

  وزیر اطلاعات: تهیه ۵ میلیون سی دی برای تهمت و افترا در انتخابات

  وزیر اطلاعات گفت: ما می‌دانیم فقط برای تهمت زدن و افترا از سوی برخی افراد در یک مورد بالغ بر 5 میلیون سی‌دی‌ غیرواقعی و سرشار از تهمت و افترا تهیه شده تا در دوران انتخابات توزیع شود

  وزیر اطلاعات: تهیه 5 میلیون سی دی برای تهمت و افترا در انتخابات

   

   
  شرق پرس:  سیدمحمود علوی در جمع مردم اسلام‌شهر در مسجد المهدی (عج) اظهار کرد: هنر امام راحل انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند و پس از آن همه آشوب و فتنه و توطئه‌های مختلف با حمایت‌های مردم و با تشکیل کمیته سپاه پاسداران و بسیج انقلاب شکوهمند اسلامی را در برابر توطئه‌های داخلی و خارجی حفظ کرد.
   
   
   
  حجت‌الاسلام علوی افزود: در طول تاریخ بشر نزاع بین نور و ظلمت و حق و باطل بوده و سرانجام مبارزه با حق و باطل با پیروزی حق خواهد بود و خداوند هم بر آن تأکید کرده است و انقلاب اسلامی ایران هم نمونه بارز این مبارزه حق بر علیه باطل است که با لطف و عنایت خداوند و با رهبری امام خمینی(ره) به پیروزی رسید.
   
   
   
  وی با بیان سیر تاریخ انقلاب اسلامی تصریح کرد: در شرایطی امام خمینی(ره) دست به مبارزه با استکبار و استبداد زدند که شرایط داخلی و خارجی این قیام وجود نداشت و اقشار مختلف دخیل در مبارزه دچار سردرگمی شده بودند و از مبارزه با ظلم مأیوس و ناامید گشته بودند.
   
   
   
  وزیر اطلاعات افزود: امام خمینی با تدبیر خویش خلاء عدم وجود یک رهبر واحد را در کشور و با فریادهای خود قدرت و خون تازه‌ای را به روح مردم جامعه دمید و مردم را وارد عرصه جدید مبارزه با رژیم پهلوی نمود و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را بین اقشار مختلف مردم فرهنگ ایثار و شهادت در راه رضای خدا وارد عرصه فرهنگ قیام کرد.
   
   
   
  حجت‌الاسلام علوی با اشاره به تحولات سال ۵۴ به بعد در کشور بیان کرد: امام راحل بدون انجام اقدامات نظامی و مبارزه مسلحانه قیام در برابر استکبار جهانی را آغاز نمود و با پشتوانه مردم این انقلاب را به پیروزی رساند و عزت و سربلندی را برای مردم کشور به ارمغان آورد.
   
   
   
  عضو فقهای شورای نگهبان تأکید کرد: در دوران پس از رحلت امام خمینی مقام معظم رهبری هم انقلاب اسلامی را در مسیر ریلی قرار داد که امروز جمهوری اسلامی ایران در اوج عظمت و امنیت قرار گرفته و از یک امنیت بی‌بدیل برخوردار شده است.
   
   
   
  وی با اشاره به تحولات اخیر در منطقه افزود: اشراف اطلاعاتی وزارت اطلاعات که نقطه کور ندارد تمام توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده و امنیت کاملی را به وجود آورده است. دشمن این را می‌فهمد که همه جای دنیا ناامن شده و ایران اسلامی در امنیت کامل به‌سر می‌برد.
   
   
   
  وزیر اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و روز قدس و در پای صندوق‌های اخذ رأی همیشه این پیام را به دنیا داشته که ملت ایران در پناه رهبری و برپایه آرمان‌های انقلاب اسلامی استوار ایستاده و عدول نمی‌کند.
   
   
   
  وی تأکید کرد: امسال دو عرصه راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات هفتم اسفند را در پیش داریم که بار دیگر مردم می‌توانند حماسه حضور خود را به نمایش بگذارند و مشت محکمی بر دهان دشمنان این انقلاب بکوبند.
   
   
   
  حجت‌الاسلام علوی با تأکید بر حضور پرشور مردم در صحنه‌های دفاع از انقلاب گفت: هر رأی مردم ایران قبل از اینکه به صندوق رأی ریخته شود یک تیر به سوی دشمنان انقلاب بوده و باعث یأس و ناامیدی آنها می‌شود باید خود را آماده کنیم و به فراخوان رهبری لبیک بگویم و پرشورتر از گذشته در پای صندوق‌های اخذ رأی حاضر شویم.
   
   
   
  وی افزود: انتخابات در جمهوری اسلامی ایران با انتخابات کشورهای سکولار و لائیک فرق اساسی دارد در نظام جمهوری اسلامی منصب و مسئولیت‌ها لقمه نیستند که سر آنها دعوا شود بلکه این مسئولیت یک امانت است و کاندیداها و افراد مورد اعتماد مردم خودشان را آماده می‌کنند تا در این انتخابات شرکت کنند و خودشان را برای پذیرش مسئولیت مورد گزینش قرار دهند.
   
   
   
  وزیر اطلاعات با توصیه احزاب و جناح‌ها و کاندیداهای مختلف بیان کرد: راه رسیدن به هدف در حکومت اسلامی معصیت خدا نیست بلکه در نظام اسلامی باید در مسیر اخلاق و صداقت حرکت کرد و افراد توانمندی‌های خودشان را جهت اطلاع مردم بیان کنند و خود را در معرض امتحان قرار دهند نه اینکه از راه تهمت و افترا به دیگران برای خود رأی جلب کنند.
   
   
   
  حجت‌الاسلام علوی گفت: ما باید انتخابات را به عرصه نمایش رفتار، ادب و احترام به دیگران تبدیل کنیم و از هرگونه بداخلاقی سیاسی و اقدامات خلاف قانون و دور از انتظار خودداری کنیم.
   
   
   
  به گزارش فارس, وی خاطرنشان کرد: ما اطلاع داریم که چه تعداد سی‌دی غیراخلاقی انتخاباتی از سوی چه کسانی عرضه می‌شوند. ما می‌دانیم فقط برای تهمت زدن و افترا از سوی برخی افراد در یک مورد بالغ بر ۵ میلیون سی‌دی‌ غیرواقعی و سرشار از تهمت و افترا تهیه شده تا در دوران انتخابات توزیع شود و این یک هشدار است و باید متخلفین برخورد شدید قانونی خواهد شد.
   
   
   
   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار