In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۲/۱۴ - ۱۱:۰۶ | کد خبر : 48070
 • Print Friendly

  سفر غیرمنتظره هاشمی رفسنجانی و سیدحسن خمینی به شمال+عکس

  هاشمی رفسنجانی و سیدحسن خمینی پس از عیادت از آیت الله واعظ طبسی مسیر سفر خود را به سوی بجنورد ادامه دادند و با توقف نیم ساعته در دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد به منظور استراحت و صرف نهار، بجنورد را به مقصد استان گلستان ترک کردند.

   

   

   

  شرق پرس: عصر روز گذشته آیت الله هاشمی رفسنجانی و حجت الاسلام سید حسن خمینی به مدت نیم ساعت در بجنورد حضور یافتند.

   

  ایسنا نوشت: آیت الله هاشمی رفسنجانی و حجت الاسلام سید حسن خمینی برای عیادت از آیت الله واعظ طبسی به شهر مشهد رفته بودند.

   

   

  سفر غیرمنتظره هاشمی رفسنجانی و سیدحسن خمینی به شمال

   

  آنان پس از عیادت از آیت الله واعظ طبسی مسیر سفر خود را به سوی بجنورد ادامه دادند و با توقف نیم ساعته در دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد به منظور استراحت و صرف نهار، بجنورد را به مقصد استان گلستان ترک کردند.

   

  آنان پس از صرف نهار، در محوطه دانشگاه آزاد در حلقه دانشجویان این دانشگاه قرار گرفتند و دیدار چند دقیقه‌ای با یکدیگر داشتند و دانشجویان آنان را با صلوت بدرقه کردند.

   

  با این وجود، جمعی دیگر در محوطه دانشگاه حضور داشتند که در زمان ترک آیت الله هاشمی رفسنجانی و حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی، شعار هاشمی هاشمی بصیرت بصیرت را فریاد می‌زدند.

   

   

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار