In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۲/۱۶ - ۱۹:۲۴ | کد خبر : 48241
 • Print Friendly

  برادر سلطان کوکائین ایران هم دستگیر شد

  پس از دستگیری پنجک سلطان کوکائین ایران که ثروتش را به 40 میلیارد رسانده بود اکنون برادر وی نیز طی عملیات پیچیده پلیس دستگیر شد

  برادر سلطان کوکائین ایران هم دستگیر شد

   

   

  شرق پرس: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از دستگیری برادر پنجک خبر داد و گفت: از دستگاه‌های قضایی درخواست می کنم تا به وضعیت خانواده حسین پنجک رسیدگی کنند.سردار علی مویدی  درباره پرونده پنجک(سلطان کوکائین ایران) اظهار داشت: پس از دستگیری متهم اصلی خانواده او همچنان اقدام به قاچاق مواد مخدر می کنند تا خلا او احساس نشود. ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ۲۰ روز قبل در یک عملیات پیچیده برادر پنجک را در یک عملیات پیچیده شناسایی و دستگیر کردند.

   

   

  وی  با بیان این مطلب که تا چه زمانی این خانواده باید سلامت جامعه را به خطر اندازد، گفت:تکلیف این خانواده همچنان در هاله‌‎ای از ابهام است.

   

   

  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر در خاتمه تصریح کرد: از دستگاه قضایی درخواست می‌کنم تا پس از محاکمه متهم اصلی به موضوع خانواده او نیز ورود کند. پلیس مواد مخدر در صورتی که هریک از اعضای این خانواده را با مواد دستگیر کند پرونده آنها را به دستگاه قضایی می سپارد.

   

   

  حسین پنجک یکی از بزرگترین قاچاقچیان مواد مخدر کوکائین کشور بود که اردیبهشت سال گذشته  در عملیات ویژه ای شناسایی و دستگیر شد. متهم که بیش از ۱۷ سابقه دستگیری اط سوی پلیس دارد پس از اینکه ثزوتش از راه فروش مواد مخدر به ۴۰ میلیارد تومان رسید در یک جشن شبانه با هزینه چهار میلیارد تومان میهمانی میلیاردر شدن برگزار کرد.

   

   

  از متهم ۳۲ ساله  چندین خودرو لوکس و قایق تفریحی کشف و ضبط شد.

   

   

   

  میزان

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار