In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۲/۲۴ - ۱۰:۲۹ | کد خبر : 48652
 • Print Friendly

  فرماندار نکا؛

  روان سازی ترافیکی یکی از مهم ترین دغدغه های مردم نکا است

  احمدی فرماندار نکا در نشست بررسی مشکلات ترافیکی شهرستان گفت: روان‌سازی ترافیک شهری مهم‌ترین دغدغه‌های مدیریت شهری است.

  روان سازی ترافیکی یکی از مهم ترین دغدغه های مردم نکا است

   

   به گزارش  شرق پرس جعفر احمدی در نشست بررسی مشکلات ترافیکی شهرستان نکا با اشاره به تأمین امنیت مسافران نوروزی در جاده‌های شهرستان نکا اظهار داشت: تأمین امنیت و حفظ آرامش شهروندان و مسافران نوروز هنگام تردد از جاده‌های این شهرستان به‌عنوان یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های ما در ایام نوروز ۹۵ بوده که با قرار گرفتن در اولویت‌های مدیریت شهری مورد توجه است لذا در این راستا هرگونه کوتاهی از جانب مسئولان شهری ذی‌ربط مورد قبول نیست.

   

   

  وی افزود: روان‌سازی ترافیکی در سطح این شهر به‌عنوان یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شهری محسوب می‌شود که برای روان‌سازی ترافیکی در ایام نوروز مسئولان باید ضمن رفع موانع ترافیکی تابلوهای راهنمایی و رانندگی را بازسازی کنند تا آسیب‌های ناشی از تصادفات جاده‌ای در شهرستان کاهش یابد.

   

  فرماندار نکا برگزاری جلسات شورای ترافیک را در راستای برنامه‌ریزی هر چه بیشتر در کاهش و روان‌سازی ترافیک و همچنین تسهیل در تردد شهروندان و مسافران نوروزی در موج اول سفرها به این استان و شهرستان دانست تا با رعایت وظایف محول شده بخش عمده‌ای از این مشکلات رفع شود.

   

  احمدی با تأکید بر بسترسازی شرایط جاده‌ای این شهرستان تصریح کرد: خط‌کشی جاده‌ها به‌ویژه جاده‌های اصلی، نصب تابلوهای هشدار، علائم رانندگی و استانداردسازی سرعت‌گیرها ازجمله مواردی است که اداره راه و شهرسازی باید با موردتوجه قرار دادن این موارد به آن‌ها رسیدگی کند.

   

  وی مرمت و بازسازی آسفالت خیابان‌های سطح شهر را ازجمله برنامه‌های اولویت‌دار توسط شهرداری نکا برشمرد چراکه با مرمت و بازسازی آسفالت مسیر تردد خودروها، مسافران نوروزی و شهروندان صدمات کمتری را متحمل می‌شوند.

   

  نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به اسکان نوروزی مسافران گفت: برای اسکان مسافران نوروزی در شهرستان تمهیداتی اندیشیده خواهد شد که مسافران در ایام نوروزی با مشکل روبرو نشوند.

   

  این مسئول با اشاره به ممنوعیت ورود کامیون‌ها به داخل شهر متذکر شد: ممنوعیت ورود کامیون‌ها به داخل شهر از مصوبات جلسه اخیر شورای ترافیک بود اما متأسفانه بنا به دلایلی اجرای قطعی آن محقق نشد لذا برای تسریع در این امر با رایزنی‌های انجام‌شده به‌صورت عملیاتی از ورود هر نوع کامیون در سطح شهر جلوگیری می‌شود.

   

  فرماندار نکا اضافه کرد: اقدامات فرهنگی برای رعایت کردن قوانین راهنمایی و رانندگی می‌تواند عملکرد مؤثری در کاهش بار ترافیکی در زمان خاص، افزایش ضریب امنیت افراد قانونمند و کاهش تصادفات در سطح شهر باشد.

   

  احمدی خاطرنشان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید با بررسی نیازها و نواقص با همکاری همه‌جانبه مردم در رفع مشکلات ترافیکی گام بردارند.

   

  همچنین در این نشست تصمیماتی در رابطه با ساماندهی و نظارت بر پارک خودروها، ساماندهی مشکلات جاده‌ای و کاهش تصادفات و تردد خودروها در جاده‌های شهرستان اتخاذ شد.

   

   

   

 • برچسب ها : ,
 • 
  نظرات در مورد » “روان سازی ترافیکی یکی از مهم ترین دغدغه های مردم نکا است”
  1. ناشناس گفت:

   چرا ورودی شهر تابلو مشخص کمربندی و داخل شهر نداره. دها بار عینا دیدم که حتی کامیون دنده عقب اومده تا بره به مسیر کمربندی …. خواهشا پیگیر باشید.


  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار