In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸ - ۱۹:۳۳ | کد خبر : 46473
 • Print Friendly

  جزئیات اظهارات جنجالی احمدی نژاد درباره اصولگرایان و انتخابات آینده

  یکی از رسانه ها مدعی شد احمدی نژاد در جدیدترین اظهارات خود درباره انتخابات گفت: با اینکه اصلاح طلب ها و اغلب رقبای جدی اصولگرایان رد صلاحیت شده اند، اما همین افراد درجه سه اصلاح طلب و طرفدار دولت هم، اصولگرایان را شکست خواهند داد.

  جزئیات اظهارات جنجالی احمدی نژاد درباره اصولگرایان و انتخابات آینده

   

   

  شرق پرس: احمدی نژاد رئیس جمهور سابق در جدیدترین اظهارات سیاسی خود پیش بینی کرد اصولگرایان در انتخابات مجلس شکست سنگینی خواهند خورد.

   

   

  پایش نوشت: محمود احمدی نژاد بتازگی در جمع همفکرانش از ائتلاف اصولگرایان انتقاد کرده و گفت: عده ای به اسم اصولگرا دور هم نشسته اند و به خودشان سهمیه می دهند و انتظار دارند مردم هم به آنها رای دهند در حالی که حداکثر از این فهرست ۳۰ نفره، ۷ تا ۸ نفر بیشتر به مجلس راه پیدا نخواهند کرد.

   

  احمدی نژاد افزود: با اینکه اصلاح طلب ها و اغلب رقبای جدی اصولگرایان رد صلاحیت شده و از گردونه انتخابات حذف شده اند، اما همین افراد درجه سه اصلاح طلب و طرفدار دولت هم، اصولگرایان را کاملا شکست خواهند داد.

   

  رئیس جمهور سابق خاطرنشان کرد: ائتلاف اصولگرایان فاقد چهره های کاریزماتیک در انتخابات است و برخی از نامزدهای آنها نیز امتحان خود را قبلا داده و مردود شده اند.

   

  وی با کنایه افزود: دور هم می نشینند و فهرست می بندند و فکر می کنند مردم به آنها رای خواهند داد.

   

  احمدی نژاد با بیان اینکه اینها اصولگرایی را خراب کرده اند، گفت: آنها نه شعار دارند و نه برنامه.

   

  وی گفت: از نظر من اصولگرایی مرده است و باید خون تازه ای در جریان حامی انقلاب دمیده شود.

   

   ائتلاف اصولگرایان پس از هفته ها رایزنی فشرده، در روزهای گذشته فهرست ۳۰ نفره خود برای انتخابات مجلس در تهران را به تصویب رسانده و آماده حضور در انتخابات شده است.

   

  بجز احمدی نژاد که به این ائتلاف دعوت نشده، علی لاریجانی تنها چهره مشهور اصولگرا است که حاضر به پیوستن به این ائتلاف نشده است.

   

   

   

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار