In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۰/۲۰ - ۹:۳۵ | کد خبر : 44379
 • Print Friendly

  پیمایش گروههای کوهنوردی کوروش, مرزآمن و میاندوک در شرق مازندران انجام شد+تصاویر

  گروه های کوهنوردی کوروش رستمکلا , مرزآمن گرجی محله و میاندوک رستمکلا در روزهای گذشته پیمایش های موفقی در ارتفاعات شرق مازندران داشتند که تصاویر این برنامه کوهنوردی را مشاهده می فرمائید:

   

   

  به گزارش شرق پرس برنامه کوهنوردی با حضور گروه های کوهنوردی کوروش رستمکلا و مرزآمن گرجی محله روز گذشته با حضور ۳۰ نفر و با سرپرستی آقای احمد آهنگری انجام شد.

   

  این دو گروه ساعت ۷ صبح از مبدا مخابرات رستمکلا به سمت گرجی محله مسیر را پیمایش کردند و سپس به سه راهی انجیل و به مقصد چاه سیامک پیمایش داشتند .

   

  بنابراین گزارش اعضا گروه حدود ساعت ۱۱:۳۰ به مقصد رسیده و با ۳۰ دقیقه تنفس و استراحت به پیمایش خود ادامه دادند که در نهایت در ساعت  ۱۴:۳۰ این برنامه پیمایش و جنگل نوردی به اتمام رسید.

   

  تصاویر مربوط به این پیمایش:

   

  k1

   

   

  k2

   

   

  در برنامه دیگر گروههای کوهنوردی در شرق مازندران پیمایش و جنگل نوردی با حضور  ۵۹ نفر از بانوان و آقایان گروه کوهنوردی میاندوک رستمکلا نیز برگزار گردید.

  این پیمایش  از روستای سه کیله نکا به سمت رودخانه مهروان رود نکا آغاز و در ادامه پیمایش با عبور از مناطق اوگردشی بنه قلیون ادامه یافت و در انتهای مسیر با عبور از سراج خیل رستمکلا با پیمایش بیش از ۲۰ کیلومتر در ساعت ۱۳:۴۵ دقیقه به اتمام رسید.

   

  تصاویر مربوط به برنامه کوهنوردی:

   

  r1

   

   

  r2

   

   

  r3

   

   

   

   

 • برچسب ها : , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار