In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۱/۲۵ - ۱۸:۴۶ | کد خبر : 24805
 • Print Friendly

  چرا ایران پیشنهاد بازی با بارسلونا را رد کرد ؟

  بارسلونا براي انجام چنين سفري پيشنهاد 3 ميليون دلاري داد، رقمي كه براي ايران بسيار سنگين است. مسئولان آن شركت توضيح دادند كه با انجام كارهاي تبليغاتي و فروش بليت به راحتي هزينه سفر بارسا به تهران تأمين مي‌شود و فدراسيون مي‌تواند پول اضافه‌اي هم به جيب بزند اما مشخص شد آنها ايده‌آل فكر مي‌كنند چون به دنبال فروش بليت 40 دلاري هستند.

   
  baselona-mesi5
   
   
  شرق پرس:  ایران می‌توانست با بارسلونا در ورزشگاه آزادی دیدار دوستانه‌ای برگزار کند اما به خاطر گران بودن بلیت مسابقه، از این کار منصرف شد!
   
   
   

  مسئولان شرکت برگزار‌کننده بازی دوستانه ایران و سوئد در استکهلم، به مسئولان فدراسیون فوتبال پیشنهاد دادند که بارسلونا را به ایران بیاورند و بازی دوستانه‌ای با ایران ترتیب دهند. مسئول هماهنگی بازی‌ها در این باره گفت: «سفر بارسلونا به تهران یک روزه خواهد بود. آنها صبح وارد تهران می‌شوند و پس از انجام بازی هم سریعاً ایران را ترک می‌کنند اما این سفر هزینه نسبتاً سنگینی خواهد داشت.»

   

  بارسلونا برای انجام چنین سفری پیشنهاد ۳ میلیون دلاری داد، رقمی که برای ایران بسیار سنگین است. مسئولان آن شرکت توضیح دادند که با انجام کارهای تبلیغاتی و فروش بلیت به راحتی هزینه سفر بارسا به تهران تأمین می‌شود و فدراسیون می‌تواند پول اضافه‌ای هم به جیب بزند اما مشخص شد آنها ایده‌آل فکر می‌کنند چون به دنبال فروش بلیت ۴۰ دلاری هستند.

   

  آنها اعتقاد داشتند مثل بازی‌های اروپایی، اگر بلیت با این رقم فروخته شود، ایران علاوه بر اینکه هزینه‌های سفر بارسا را تأمین می‌کند رقمی نزدیک به یک میلیون دلار هم کاسب خواهد شد اما مسئولان فدراسیون گفتند به هیچ‌وجه ایرانی‌ها حاضر نیستند برای تماشای یک مسابقه ۴۰ دلار (نزدیک به ۱۳۰ هزار تومان) پرداخت کنند، حتی برای تماشای بازی بارسلونا.

   

  از سویی ایران با مشکل حق پخش هم روبه‌رو است و طرفین برای توافق در این زمینه به مشکل می‌خورند. بدین ترتیب، پیشنهاد بازی با بارسلونا از سوی مسئولان فدراسیون رد شد. مدت‌‌هاست برای آمدن تیم‌های خوب به ایران مشکل وجود دارد. آخرین بار تیم قدرتمند آلمان به تهران آمد که آن مسابقه همه جوره برای ایران خوب بود. /خبرورزشی

   
   

 • برچسب ها : , , , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار