In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۲/۱۳ - ۱۵:۲۲ | کد خبر : 26365
 • Print Friendly

  چند مازندرانی در سال گذشته با “قرص برنج” به کام مرگ رفتند؟

  علی عباسی گفت: در سال گذشته تعداد 93 نفر در مازندران به علت استفاده از قرص برنج جان خود را ازدست دادند که این رقم نسبت به مدت مشابه سال 92 رشد 37درصدی داشت.

  چند مازندرانی در سال گذشته با "قرص برنج" به کام مرگ رفتند؟

   

   

  به گزارش شرق پرس  به نقل از روابط عمومی اداره کل پزشکی قانونی استان، علی عباسی اظهار کرد: در سال گذشته تعداد ۹۳ نفر در مازندران به علت استفاده از قرص برنج جان خود را ازدست دادند که این رقم نسبت به مدت مشابه سال ۹۲ رشد ۳۷درصدی داشت.

   

   

  وی افزود: از مجموع ۹۳ نفری که ‌ جان خود را از دست دادند، ۵۶ نفر مرد و ما‌بقی زن هستند.

   

   

  مدیر‌کل پزشکی قانونی مازندران تصریح کرد :بیشترین آمار خودکشی با قرص برنج در مقطع تحصیلی راهنمایی و دیپلم با ۵۰ مورد و کمترین آن فوق دیپلم با ۲ مورد است.

   

   

  وی افزود: بیشترین آمار فوتی ناشی از مصرف قرص برنج در شهرستان‌های ساری با ۲۲ مورد و بابل با ۲۰ مورد ثبت شده است‌.

   

   

  عباسی با بیان اینکه در همه ماههای سال مرگ و میر ناشی از مصرف قرص برنج در استان وجود داشت، اظهار کرد: اردیبهشت با ۱۱ مورد و فروردین، شهریور، بهمن و آذر هر کدام با ۱۰ نفر بیشترین ماه‌هایی بود که در آن خودکشی با قرص برنج اتفاق افتاد.

   

   

  وی در خصوص فوتی های ناشی از مصرف قرص برنج بر حسب ترتیب سنی افزود : سنین ۲۱ الی ۳۱ سال با ۵۵ درصد بیشترین آمار را به خود اختصاص دادند.

   

   

  ‌این مقام اجرایی استان خاطر نشان کرد: اعمال محدودیت‌های جدی تر در دسترسی افراد به این ماده مهلک و نیز برخورد با توزیع کنندگان آن و بالابردن آگاهی کسانی که به قصد تهدید خانواده‌ها، جان خود را به خطر می‌اندازند، مورد تاکید است.

   

   

  مدیر‌کل پزشکی قانونی مازندران از ۹۳ نفر فوتی‌ ناشی از قرص برنج در سال گذشته خبر داد و افزود: از این تعداد ۵۶ نفر متاهل و مابقی مجرد بوده‌اند.

   

   

 • برچسب ها : , , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار