In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ - ۲۱:۳۱ | کد خبر : 58645
 • Print Friendly

  مخالفت و سنگ اندازی احمدی لاشکی برای منطقه آزاد امیرآباد!

  چوب نمایندگان آنسوی استان لای چرخ توسعه شرق مازندران!!!

  آقای احمدی لاشکی آیا بهتر نیست شما و ۹ نماینده دیگر استان لابی های خود را بعد از رای آوردن منطقه آزاد امیرآباد انجام دهید تا سایر نقاط مورد نظر شما به لیست مناطق آزاد اضافه شود ؟!

  چوب نمایندگان آنسوی استان لای چرخ توسعه شرق مازندران!!!

   

  شرق پرس(شرق مازندران) احمد لاشکی نماینده مردم نوشهر چالوس و کلاردشت بعد از شنیدن خبر نامه‌ای از سوی اکبر ترکان پیرامون بحث منطقه آزاد تجاری شدن بندر امیرآباد بشدت با این موضوع مخالفت کرده و در مصاحبه ای با فارس یا ادبیاتی خاص سعی در کارشکنی در این موضوع داد!

   

  ایشان به عنوان یک نماینده از استان مازندران خوشحال نیستند که ترکان این بندر را برای این موضوع انتخاب کرده اند و به همراه ۹ نماینده دیگر با افتخار !!! از اکنون اعلام میکنند که به طرح منطقه آزاد امیرآباد رای نخواهند و در جلسه ای که فردا با ریئس جمهور دارند با آقای روحانی در این موضوع مخالفت میکنند تا باز هم مثل همیشه حسادت ها در استان مازندران باعث عقب ماندگی بیشتر و بیشتر این استان شود.

   

  ولی آقای لاشکی سوالی از شما داریم، آیا بهتر نیست شما و ۹ نماینده دیگر استان لابی های خود را بعد از رای آوردن منطقه آزاد امیرآباد انجام دهید تا سایر نقاط مورد نظر شما که همه ما میدانیم منظورتان نوشهر است و طرح سه نقطه برای استان بازی بیش نیست به لیست مناطق آزاد اضافه شود ؟!

   

  بقول شخصیتی در سریال پایتخت, آیا لابی برای رای نیاوردن منطقه آزاد شهری در استان خودتان کار درستیست ؟! آیا کار شما ۹ نماینده که با افتخار از هم اکنون اعلام میکنید به شهر هم استانی خود رای نمیدهید کار درستیست ؟!

   

  متن مصاحبه قاسم احمدی‌لاشکی با فارس:

   

  امشب در حاشیه جلسه شورای اقتصاد مقاومتی در جمع خبرنگاران با اشاره به موضوع طرح منطقه آزاد امیرآباد اظهار کرد: در گذشته تعداد هفت منطقه مانند جاسک، مهران، اردبیل و… در سفرهای استانی رئیس جمهور پیشنهاد شده بود که این البته پس از تصویب در هیأت دولت باید در مجلس شورای اسلامی نیز رأی‌گیری شود و تا مصوبه مجلس نباشد این موضوع اجرایی نخواهد شد.

   

  وی افزود: احساس من این است که مسؤولان استانی توقعاتی را در اذهان عمومی ایجاد می‌کنند که نگاه مردم را نسبت به دولت زیاد می‌کند.

   

  رئیس مجمع نمایندگان مازندران خاطرنشان کرد: هفت منطقه پیشنهادی را به صورت هماهنگ داخل صحن مجلس آوردند تنها یک رأی بالاتر آورد و آن هم یک فوریت رأی آورد و دو فوریت رأی نیاورد و به کمیسیون ارجاع داده شد که هنوز به نتیجه نرسیده است چون مخالفان فراوانی دارد.

   

  وی با بیان اینکه در حال حاضر هفت منطقه آزاد در کشور وجود دارد، تصریح کرد: از سه منطقه آزاد بازدید کردم و در این بین به جز جزیره کیش که موفق است بقیه اصلاً موفق نبودند.

   

  احمدی‌لاشکی خاطر نشان کرد: نمایندگان برای بحث فقط منطقه آزاد در مازندران رأی نخواهند داد و در موضوع منطقه آزاد امیرآباد تنها یک نامه‌ای از سوی ترکان زده شد تا مقدمات کار مورد بررسی قرار گیرد و تازه پس از آن باید در دولت مصوب شود و سپس در مجلس رأی‌گیری شود.

   

  وی افزود: پیشنهاد مجمع نمایندگان مازندران این است که استان را در بحث منطقه آزاد، سه نقطه‌ای و هر یک از این سه منطقه برابر با ظرفیتش دیده شود.

   

  رئیس مجمع نمایندگان مازندران تأکید کرد: تعداد ۹ نماینده مازندران در مجلس شورای اسلامی با طرح منطقه آزاد امیرآباد مخالف هستند و در مجلس به این طرح رأی نخواهند داد و بنابراین نباید این موضوع امیرآباد بزرگ‌نمایی شود و لازم است تا عاقلانه برخورد شود.

   

  وی با اشاره به اینکه فردا دیداری خصوصی با رئیس‌جمهور دارم، گفت: قطعا درباره این موضوع در حوزه مازندران با وی صحبت می‌کنم و انتظار ما از دولت در مازندران بیش از این است.

   

   

   

   

  صدای ساری

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار