In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸ - ۱۶:۰۳ | کد خبر : 49976
 • Print Friendly

  به همت مردم طبیعت دوست روستا؛

  کاشت ۶۰۰ اصله درخت در مسیر روستای کیاسر+تصاویر

  با پیشنهاد 3 تن از فعالان طبیعت در روستای کیاسر و همراهی و مساعدت دهیاری و شورا, فاز اول کاشت درخت در مسیر این روستای زیبا در شرق مازندران به پایان رسید.

   

   

  به گزارش شرق پرس مردم به این باور رسیده اند  که زندگی ما انسانها و نفس کشیدن ما به محیط زیست پاک و زیبا پیوند خورده است, پس تلاش می کنند محیط اطراف زندگی خود را با کاشت و محافظت از درختان متنوع زیبا تر و زندگی بخش تر کنند.

   

   

  پیشنهاد کاشت درختان در طول مسیر جاده روستای کیاسر هزار جریب در شرق مازندران توسط آقایان رحیم و کریم ریاحی و  حاج رضا سعیدی داده شد و این مسئله طی جلسات متعدد در روستا و برآوردهای اولیه اکنون به اجرا رسید.

   

  این افراد با همکاری دهیاری و اعضای شورای اسلامی روستای کیاسر در فاز اول  ۶۰۰ اصله نهال از جمله گیلاس ، بلوط ، ون، اقاقیا را در مسیری  بطول ۳ کیلومتر کاشتند.

   

   

  کاشت این تعداد از نهال ها در مدت زمان ۲ ماه و به همیت و همراهی اهالی روستای کیاسر انجام شد و هزینه حدود ۵ میلیون تومان در بر داشت که با مشارکت دهیاری, شورا و کمک های مردمی صورت پذیرفت.

   

  بر پایه این گزارش تمامی نهال ها با رایزنی و پیگیری این افراد طبیعت دوست از طریق منابع طبیعی استان مازندران و همراهی استانداری تهیه شده است.

   

   

   

  لازم به ذکر است ویژگی این نهال ها زیبایی و  سازگاری آن با  آب و هوای کوهستانی و نیمه مرطوب این منطقه است.

   

   

   

  ارسال تصاویر و خبر: عباس خواجوی

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار