In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ - ۱۸:۲۸ | کد خبر : 55490
 • Print Friendly

  کت و شلواری که وارد کتاب گینس شد! + عکس

  در بیانیه وب سایت گینس آمده است:‌ کت و شلوار نخست وزیر هند فروخته شد و توسط لالجیبای پاتل از هند در 20 فوریه 2015 خریداری شده است.

   

  شرق پرس: کت و شلوار نارندار مودی در دیدارش با اوباما که به قیمت ۷۰۰ هزار دلار فروخته شد وارد کتاب رکوردهای گینس شد.

   

  کت و شلواری که وارد کتاب گینس شد! + عکس

   به نوشته روزنامه چاینا مورنینگ پست، نارندرا مودی، نخست وزیر هند در جریان دیدار با باراک اوباما، رییس جمهوری آمریکا در ژانویه ۲۰۱۵ به دلیل پوشیدن کت و شلواری که با نخ طلایی نام وی روی پارچه آن دوخته شده بود مرکز توجه رسانه‌های بین المللی قرار گرفت.

  این لباس توسط «لالجیبای پاتل» غول الماس سال گذشته میلادی در گجرات و به قیمت ۴۳ میلیون و ۱۳۱ هزار و ۳۱۱ روپیه معادل ۷۰۰ هزار دلار خریداری شد که بیشترین رقم پیشنهادی در حراجی ها محسوب می شود. به همین دلیل در کتاب رکوردهای گینس به ثبت رسید.

  در بیانیه وب سایت گینس آمده است:‌ این لباس گرانقمیت فروخته شد و توسط لالجیبای پاتل از هند در ۲۰ فوریه ۲۰۱۵ خریداری شده است.

  در این وب سایت آمده است: این مبلغ به صندوق کمک‌های مالی “نامامی گنگه” که پروژه تمیز کردن رودخانه گنگ را برعهده دارد، اختصاص یافته است. این رودخانه به شدت مورد احترام هندوهاست./ایسنا
   
   
   

 • برچسب ها :
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار