In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۹:۳۶ | کد خبر : 68507
 • Print Friendly

  کرباسچی در مصاحبه زنده با بی بی سی فارسی؛ بازداشت برادر رئیس جمهور جنگ قدرت نیست

  مصاحبه شب گذشته کرباسچی با بی بی سی فارسی درباره بازداشت برادر رئیس جمهور نشان داد, می توان منتقد بود با رسانه های غربی مصاحبه کرد و سربلند بیرون آمد. وی با هوشیاری و زیرکی اجازه فرصت طلبی و جنجال سازی را از بی بی سی فارسی در ماجرای بازداشت حسین فریدون گرفت...

  کرباسچی در مصاحبه زنده با بی بی سی فارسی؛ بازداشت برادر رئیس جمهور جنگ قدرت نیست

   

  به گزارش شرق پرس ( شرق مازندران) در حالیکه خبر بازداشت حسین فریدون، برادر رئیس جمهوری به بهانه جدید رسانه های غربی برای تخریب جمهوری اسلامی تبدیل شده است, غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران از احزاب نزدیک به دولت روحانی, در مصاحبه ای با بی بی سی فارسی, با انقاد از جنجال سازی رسانه های غربی در این زمینه , این مسائل را در کشور آزادی چون ایران طبیعی دانست و تاکید کرد رفتارهای دوگانه رسانه های غربی در موارد اینگونه قابل پذیرش نیست.
   
   

  جام در اینباره نوشت؛ رسانه هایی همچون بی بی سی، که همواره مدعی‌اند در ایران نزدیکان مقامات جمهوری اسلامی از مصونیت قضایی برخوردار بوده و هیچ گونه برخوردی با تخلفات آنها نمی شود، در مواجهه با برخورد قاطع قوه قضائیه با تخلف برخی نزدیکان مقامات ایران، در کاملا وقاحت با تغییر سناریو، این برخوردها را که تا دیروز مطالبه گر آن بودند را جنگ قدرت در ایران جلوه می دهند!

   

  موضوعی که حتی موجب واکنش غلامحسین کرباسچی، دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی، از احزاب نزدیک به دولت نیز شد.

   

  آقای کرباسچی در گفتگو با بی بی سی با اشاره به مطرح شدن چنین پرونده هایی در کشورهای مختلف همچون مطرح شدن پرونده فرزند دونالد ترامپ به اتهام همکاری با روسیه، از برخورد دوگانه رسانه های غربی به خصوص بی بی سی با این موضوع به شدت انتقاد کرد.

   

  به گفته دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی، رسانه های غربی همچون بی بی سی در مواجه با پرونده هایی که در کشورهایی همچون آمریکا مطرح می شود، آنها را ناشی از دموکراسی و آزادی در غرب می خوانند و با تعریف و تمجید از آنها یاد می کنند اما مطرح شدن همان پرونده ها در ایران را ناشی از جنگ قدرت جلوه داده و با دعوت از افراد معاند و فراری از کشور علیه ایران جنجال سازی می کنند.

   

  البته انتقادات کرباسچی آنقدر برای بی بی سی به دور از انتظار و غیر قابل تحمل بود که مجبور به قطع سخنان وی شد.

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار