In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۶:۴۵ | کد خبر : 65513
 • Print Friendly, PDF & Email

  نریمان؛

  کسانی که شعار افزایش یارانه می دهند, باید به استقبال بنزین ۱۰ هزار تومانی بروند

  محسن نریمان معاون وزیر راه و شهرسازی در ساری گفت: آنها که شعار افزایش یارانه می دهند در اینصورت باید به استقبال بنزین با نرخ 10 هزار تومان رفته و شاهد حالتی همچون کشور ونزوئلا، با شیرازه اقتصادی از بین رفته و تورم 720 درصدی تحمیل شده به این کشور، باشیم.

  محسن نریمان مازندران: کسانی که شعار افزایش یارانه می دهند, باید به استقبال بنزین 10 هزار تومانی بروند

   

  به گزارش شرق پرس محسن نریمان در آئین جشن اعیاد شعبانیه که با حضور معلولان و انجمن های مردم نهاد بهزیستی مازندران در سالن ورزشی سید رسول حسینی ساری برگزار شد، اظهار داشت: دولت تدبیر و امید در بخش اشتغال، خیرین و تولید بویژه تولید و واگذاری مسکن به قشر معلول بسیار کارنامه درخشانی دارد و استان مازندران در این زمینه رتبه اول کشور شد.

   

  نریمان تاکید کرد: برخی سیاسیون که شعار افزایش یارانه می دهند باید به درون جامعه بویژه جامعه معلولان بیایند و شاهد رسیدگی دولت به این قشر، بسیار فراتر از این اعداد و ارقام باشند تا به آنها ثابت شود رویکرد دولت در پرداخت یارانه و حل مشکلات معلولان عدالت محور است و به دنبال تقسیم سرانه به دهک های اول و چهاردرصدی ها نیست.

   

  وی افزود: آنها که شعار افزایش یارانه می دهند در اینصورت باید به استقبال بنزین با نرخ ۱۰ هزار تومان رفته و شاهد حالتی همچون کشور ونزوئلا، با شیرازه اقتصادی از بین رفته و تورم ۷۲۰ درصدی تحمیل شده به این کشور، باشیم.

   

  نریمان تصریح کرد: امروز با تاسف شاهدیم در کشور اسلامی ما از این الگوها برای بهره برداری در ۲۹ اردیبهشت استفاده می کنند در حالیکه باید، به فکر بعد از این روز بود، تا نیازی به عذرخواهی نباشد.

   

  معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: دولت تدبیر و امید همچنین در بخش تعاملات بین المللی و مهار اقتصاد در کشور با رساندن نرخ تورم به زیر ۱۰ درصد موفق بوده و الان لازم است هیات اقتصادی کشور خوب عمل کند تا شاهد توفیقات بیشتر در این بخش باشیم.

   

  نریمان گفت: دولت یازدهم یک ویرانه اقتصادی تحویل گرفت اما توانست با اقدامات مثبت، اعتبار و اقتدار را به پول ملی تحقیر شده در برابر ارز خارجی بازگرداند که در تاریخ بعد از انقلاب بی سابقه بوده است.

   

   

   

   

   

  ایرنا

 • برچسب ها : , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار