In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۱۶:۵۳ | کد خبر : 44074
 • Print Friendly

  به منظور شرکت در جام شهید هاشمی نژاد بهشهر؛

  کشتی گیران ۵ کشور به شرق مازندران می آیند

  دبیر هیات کشتی مازندران گفت: فدراسیون کشتی و هیات کشتی مازندران دعوت نامه را به کشورهای ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، داغستان و گرجستان برای حضور در جام شهید هاشمی نژاد بهشهر ارسال کردند.

  کشتی گیران 5 کشور به شرق مازندران می آیند

   

   

   

  به گزارش شرق پرس دبیر هیات کشتی مازندران گفت : استارت رقابت های کشتی جام شهید هاشمی نژاد برای بهمن ماه سال جاری با دعوت از پنج تیم خارجی زده شد.

   

  علی نوری زاده روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود : فدراسیون کشتی و هیات کشتی مازندران دعوت نامه را به کشورهای ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، داغستان و گرجستان برای حضور در این رقابت ها ارسال کردند.

   

  وی ادامه داد : تاکنون داغستان، ارمنستان و گرجستان برای شرکت در رقابت های کشتی جوانان جام شهید هاشمی نژاد در شهر بهشهر اعلام آمادگی کرده اند.

   

  نوری زاده گفت : پیگیری برای حضور دو تیم دیگر از ترکیه و آذربایجان نیز انجام می شود تا آنها نیز جوانان خود را برای این دوره از رقابت ها اعزام کنند.

   

  دبیر هیات کشتی مازندران افزود : ۱۵ تیم داخلی از استان های برتر در رشته کشتی نیز برای این رقابت ها دعوت شدند که حضورشان در این تورنمنت قطعی است.

   

  وی زمان برگزاری این رقابت ها را ۱۴ تا ۱۶ بهمن ماه سال جاری اعلام کرد.

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار