In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۴/۰۴ - ۱۸:۵۴ | کد خبر : 30458
 • Print Friendly

  مدیرکل بازرسی مازندران خبر داد:

  کشف تخلف میلیاردی ساخت و ساز غیر مجاز در مازندران

  میری در مورد تخلفات صورت گرفته گفت: در هشت سال اخیر 570 هکتار از اراضی کشاورزی مازندران دچار تغییر کاربری شد و بنا بر قانون، 80 درصد از قیمت زمین باید در غالب عوارض تغییر کاربری به حساب خزانه واریز شود.

  کشف تخلف میلیاردی ساخت و ساز غیر مجاز در مازندران

   

   

  به گزارش شرق پرس حسن میری از پروژه ۴ هزار میلیاردی در مازندران که ساخت‌ و ساز غیرمجاز داشت خبر داد و افزود: این پروژه باید ۸۰ میلیارد تومان عوارض پرداخت می‌کرد اما فقط ۷ میلیارد تومان دریافت و به حساب خزانه واریز شد.
   
   
   
   
   
  مدیرکل بازرسی مازندران ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران، افزود: در هشت سال اخیر ۵۷۰ هکتار از اراضی کشاورزی مازندران دچار تغییر کاربری شد و بنا بر قانون، ۸۰ درصد از قیمت زمین باید در غالب عوارض تغییر کاربری به حساب خزانه واریز شود.
   
   
   
  وی با بیان اینکه ۵۷۰ میلیارد تومان از محل تغییر کاربری این اراضی باید به خزانه واریز می‌شد که فقط ۶ میلیارد تومان واریز شده است، افزود: ۴ هزار هکتار انحراف در تغییر کاربری اراضی داریم که این افراد موافقت اصولی برای تغییر کاربری اراضی دارند اما به استفاده شخصی منجر شده است.

   

   
   
   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار