In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۳/۱۷ - ۱۵:۵۲ | کد خبر : 29000
 • Print Friendly

  کشف جسد زن ۳۰ساله در شالیزارهای مازندران

  جسد زن جوان که در شالیزارهای شهرستان سیمرغ استان مازندران کشف شد به پزشکی قانونی منتقل شد و کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی تحقیقات برای رازگشایی از این پرونده را آغاز کردند.

  کشف جسد زن 30ساله در شالیزارهای مازندران

   

  شرق پرس:  روز های پایانی هفته گذشته زنی در حال رفتن به شالیزار روستایی در شهرستان سیمرغ استان مازندران بود که ناگهان متوجه کفش های زنانه ای شد که در میان شالیزار افتاده بود.

   

   

  او با دیدن این کفش ها کنجکاو شد و به جستجو در اطراف پرداخت که ناگهان با پیکر زنی درمیان شالیزار رو به رو شد و در حالی که دست و پایش می لرزید به آن زن نزدیک شد و مشاهده کرد او مرده است. کیف یا مدارکی همراهش نبود تا هویتش را بفهمد و ماجرا را به خانواده اش اطلاع دهد بنابراین سراسیمه از شالیزار خارج شد و با حضور در کلانتری محل، موضوع را اطلاع داد.

   

  ماموران همراه زن روستایی به محل کشف جسد اعزام شدند. بررسی های اولیه پلیس نشان می داد ساعت ها از مرگ زن ۳۰ ساله می گذرد. به نظر می رسید این زن بومی نبوده و قاتل یا قاتلان جسد او را از مکان دیگری به شالیزار منتقل کرده و گریخته اند.

   

  بنابراین با گزارش این جنایت به بازپرس کشیک ویژه قتل دادسرا، جسد زن جوان به پزشکی قانونی منتقل شد و کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی تحقیقات برای رازگشایی از این پرونده را آغاز کردند.

   

  ماموران ابتدا بررسی پرونده های زنان گمشده که در کلانتری های سطح شهر ثبت شده بود را آغاز کردند، اما موفق به شناسایی هویت مقتول نشدند بنابراین تحقیقات گسترده پلیس برای رازگشایی از هویت مقتول و کشف معمای این جنایت همچنان ادامه دارد.

   

   

   

  جام جم

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار