In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ - ۱۶:۳۱ | کد خبر : 50360
 • Print Friendly

  کشوری که متجاوزان جنسی به کودکان را عقیم سازی می کند

  رئیس جمهور قزاقستان، قانونی را امضا کرد که در بواسطه آن مردانی که در ارتباط با تعرض جنسی به کودکان مجرم شناخته شده‌اند با حکم دادگاه عقیم سازی می شوند.

   

   

  شرق پرس: قزاقستان در واکنش به افزایش جرائم آزار و اذیت جنسی کودکان, قانون عقیم‌سازی موقت متعرضان جنسی به کودکان را به اجرا می‌گذارد.

   

  نور سلطان نظربایف، رئیس جمهوری قزاقستان، مصوبه قانونی را امضا کرد که امکان می‌دهد مردانی که در ارتباط با تعرض جنسی به کودکان مجرم شناخته شده‌اند با حکم دادگاه عقیم شوند.

   

  لایحه عقیم‌سازی کودک آزاران پیش‌تر به تصویب پارلمان قزاقستان رسیده بود. نمایندگان پارلمان با افزودن اصلاحیه‌ای به متن اولیه، دادگاه را ملزم کرده‌اند که پیش از صدور چنین حکمی با مراجع ذیصلاح پزشکی مشورت کنند.

   

  به گزارش بی‌بی‌سی، عقیم‌سازی محکومان با تزریق مواد شیمیایی صورت می‌گیرد و به گفته یکی از تدوین کنندگان این طرح، فرد را به طور موقت عقیم کرده و مانع از ارتکاب خشونت جنسی توسط او می‌شود.

   

  برخلاف عمل جراحی، عواقب این روش دایمی نیست و با قطع تزریق ماده مورد استفاده، آثار آن از میان خواهد رفت هر چند احتمال بروز عوارض جانبی وجود دارد.

   

  قوانین کیفری قزاقستان برای جرایم مرتبط با کودک آزاری تا ۲۰ سال حبس پیش‌بینی کرده است. سال گذشته دادستانی قزاقستان گزارش کرد که موارد تجاوز جنسی به کودکان به طرز قابل توجهی افزایش یافته و از سال ۲۰۱۰ به بعد هر ساله تقریبا دو برابر شده و به ۱۰۰۰ مورد در سال ۲۰۱۴ رسیده است./ایسنا

   

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار