In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۳/۱۷ - ۱۵:۲۴ | کد خبر : 28985
 • Print Friendly

  کلینیک ویژه قلب در ساری راه اندازی شد

  در کلینیک ویژه قلب ساری, درمانگاه‌های قلب، داخلی، دیابت و مشاوره تغذیه فعال است، افزود: روزهای شنبه در این کلینیک درمانگاه قلب داخلی و دیابت انجام می‌شود و در روز یک‌شنبه درمانگاه قلب به بیماران مربوط خدمات ارائه می‌کنند.

  سلامت قلب غذا

   

   

  به گزارش شرق پرس به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، ابوالقاسم فلاح از راه‌اندازی کلینیک ویژه قلب در مرکز مازندران خبر داد و اظهار کرد: در راستای سیاست‌های دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مازندران کلینیک ویژه قلب ویژه عصر در مرکز قلب مازندران راه‌اندازی شد.

   

   

   

  وی با بیان اینکه در این کلینیک درمانگاه‌های قلب، داخلی، دیابت و مشاوره تغذیه فعال است، افزود: روزهای شنبه در این کلینیک درمانگاه قلب داخلی و دیابت انجام می‌شود و در روز یک‌شنبه درمانگاه قلب به بیماران مربوط خدمات ارائه می‌کنند.

   

   

  رئیس مرکز آموزشی درمانی حضرت فاطمه زهرا (س) ساری ادامه داد: در روزهای دوشنبه هر هفته درمانگاه قلب و جراحی قلب آماده پذیرایی از بیماران است.

   

   

  این مسئول درمانگاه‌های قلب دیابت و مشاوره تغذیه را از دیگر فعالیت‌های این مرکز در روز سه‌شنبه خواند و تصریح کرد: روزهای چهارشنبه هر هفته نیز درمانگاه قلب فعال است.

   

   

  در حال حاضر سیستم نوبت‌دهی در کلینیک عصر به‌صورت حضوری است و در آینده برای سهولت در دسترسی بیماران به‌صورت تلفنی خدمات ارائه می‌شود.

   

   

   

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار