In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۶ | کد خبر : 56218
 • Print Friendly

  کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه ها تجمیع شد

  ابراهیم خدایی با اشاره به تجمیع کنکور ارشد دانشگاه ها گفت: شیوه نامه اجرایی جدید شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی تا آبان به دانشگاه ها ابلاغ خواهد شد.

  کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه ها تجمیع شد

   
   
  شرق پرس: شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی تصمیم گرفت آزمون ارشد سراسری و دانشگاه آزاد را تجمیع کند.
   
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: از این پس یک کنکور سراسری در مقطع کارشناسی ارشد برگزار می شود.
   
  خدایی اظهار داشت: رشته های علوم پزشکی نیز در وزارت بهداشت یک آزمون کارشناسی ارشد برگزار می شود و دانشگاه آزاد نیز از همین طریق دانشجو می پذیرد.
   
  ابراهیم خدایی گفت: شیوه نامه اجرایی جدید شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی تا آبان به دانشگاه ها ابلاغ خواهد شد.
   
  رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره آزمون دکتری و منابع آزمون نیز گفت: منابع بر اساس سرفصل های امتحانی است و همه سرفصل ها نیز توسط شورای گسترش دانشگاه ها تصویب می شود که بر این اساس منابع برای آزمون دکتری در دانشگاه آزاد و دانشگاه های دولتی یکی است.
   
  خدایی درباره بخش مصاحبه آزمون دکتری گفت: ۵۰ درصد نمره باید بر اساس سوابق تحصیلی و مصاحبه باشد که در این زمینه دانشگاهها اختیار دارند. دانشگاه آزاد هم از این اختیار مستثنی نیست و این تصمیم که واحدها مصاحبه را برگزار کنند یا آن را در یک جا تجمیع کنند، تصمیم خود دانشگاه آزاد خواهد بود.
   
  رئیس سازمان سنجش یادآور شد: با توجه به اینکه ثبت نام آزمون دکتری از ۱۶ آذر و ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد در بهمن ماه است،  پیش از این زمان، شیوه نامه اجرایی پذیرش دانشجو در مقاطع ارشد و دکتری به دانشگاه ها ابلاغ می شود.
   
  او افزود: تصمیم دیگر شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی درباره زمان بندی آزمون های دکتری در وزارت علوم و وزارت بهداشت بود که مشخص شد و هر کدام از وزارتخانه ها تصمیمات خود را ابلاغ کرده اند.
   
   
   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار