In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۹/۰۶ - ۱۱:۵۳ | کد خبر : 41301
 • Print Friendly

  گوش ۷۰ نیروی داعش بریده شد !

  منابع آگاه در عراق گفتند: داعش در ادامه اقدامات افراطی خود، گوش 70 نفر از اعضای خود را به دلیل نافرمانی و فرار از جنگ برید.

   

  شرق پرس: به نوشته پایگاه خبری المسله، قاضی گروه تروریستی داعش در دادگاهی موسوم به دادگاه شرعی داعش، حکم بریدن گوش ۷۰ عنصر این گروه را در استان نینوا به اتهام نافرمانی و فرار از جنگ صادر کرد.

   

  اکثر این متهمان از مردم نینوا هستند که در سال جاری به صفوف داعش پیوسته اند.

   

  گروه تروریستی داعش حکم بریدن گوش این افراد را در منطقه بابا الطوب در میدان الشهدا استان نینوا اجرا کرد و طی آن قسمت فوقانی گوش متهمان را برید.

   

  گروه تروریستی داعش طی یک سال و نیم گذشته و از هنگام سقوط موصل و بخش هایی از استان های صلاح الدین، دیالی، الانبار، کرکوک و بابل، علاوه بر کشتار جمعی شیعیان و همچنین اقلیت های ترکمن،شبک، ایزدی و مسیحی، تعداد زیادی از اهالی اهل سنتموصل را نیز به بهانه های مختلف اعدام کرده است.

   

  به گزارش ایرنا، داعش از هنگام اشغال کامل استان نینوا به مرکزیت تکریت، هزاران ایزدی را قتل عام و زنان بسیاری از این اقلیت را در بازارهای برده فروشی، عرضه کرد که در اوج تعجب عراقی ها ، صدای چندانی از طرفداران غربی حقوق بشر و نیز سازمان های بین المللی در قبال این جنایت بلند نشد.

   

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار