In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۶/۲۱ - ۸:۴۲ | کد خبر : 35664
 • Print Friendly

  یک پدر بی رحم آمریکایی فرزند ۲ ماهه خود را به قتل رساند / عکس

  هنگام رسیدن پلیس قربانی از نظر ظاهری مشکلی نداشت فقط به سختی نفس می کشید که کودک را علی رغم مخالفت پدر جنایت کار توسط آمبولانس به بیمارستان انتقال دادند .

  قتل بی رحمانه نوزاد 2 ماهه توسط پدر در مقابل چشمان فرزندان + عکس

   

  شرق پرس : آقای ” کلوین آدام ” ۵۰ ساله به اتهام قتل فرزند پسر خود که فقط ۱۰ هفته داشت توسط پلیس بازداشت شد .

   

   

  براساس گزارش پلیس آنها پس از دریافت تماسی که خبر از وجود یک کودکی نیمه جان که قادر به نفس کشیدن نیست می داد خود را به محل جنایت که آپارتمان این خانواده واقع در ” واتر ویتاس ” در نزدیکی ” آتلانتا – جورجیا ” بود رساند .

   

   

  هنگام رسیدن پلیس قربانی از نظر ظاهری مشکلی نداشت فقط به سختی نفس می کشید که کودک را علی رغم مخالفت پدر جنایت کار توسط آمبولانس به بیمارستان انتقال دادند .

   

   

  پزشکان بیمارستان در گزارش خود بیان کردند که کودک از ناحیه جمجمه دچار آسیب دیدگی شدید و خونریزی مغزی شده  که براثر یک ضربه شدید ایجاد شده است .

   

   

  بررسی های بیشتر جسد پس از فوت توسط پزشکی قانونی ادامه دارد .

   

  پس از اعلام فوت کودک ،پدر او توسط پلیس به اتهام قتل بازداشت شد .

   

  پلیس در ادامه افزود مادر کودک ۳ ساعت بعد از جنایت از محل کار به خانه برگشت و با دیدن کودک نیمه جان از شوهر خود چگونگی حادثه را سوال کرد و او در جواب گفت : که از روی کاناپه بر روی زمین افتاده است .

   

   

  سپس این مادر با پلیس تماس گرفت همچنین گفته شد که ۴ فرزند دیگر نیز درآن آپارتمان زندگی می کردند که بزرگترین آنها یک پسر ۱۴ ساله است .

   

   

  پلیس در پایان افزود پس از مشخص شدن جزئیات حادثه و صحت ارتکاب جنایت پدر ،به قتل این کودک بی گناه آقای ” آدام ” در دادگاه مجازات خواهد شد .

   

   

   

   

   

  باشگاه خبرنگاران 

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار