In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۴/۰۸/۲۰ - ۱۶:۲۹ | کد خبر : 40012
 • Print Friendly

  رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای شهدای خورشیدکلا گلوگاه:

  ۱۰ کارگاه آموزشی در مرکز فنی و حرفه ای خورشیدکلای گلوگاه دایر است/ کلاس‌های آموزشی پرورش نهال انجیر برگزار می شود

  رامین کیانی با اشاره به اینکه گلوگاه یکی از بهترین مناطق برای رویش و پرورش انواع انجیر ایران است، اظهار کرد: برنامه جدیدی که برای این مرکز در نظر داریم، برگزاری کلاس‌های آموزشی برای پرورش نهال انجیر با رویکرد بازارمحور و با استفاده از اساتید و مربیان بومی است.

  10 کارگاه آموزشی در مرکز فنی و حرفه ای خورشیدکلای گلوگاه دایر است/ کلاس‌های آموزشی پرورش نهال انجیر برگزار می شود

   

   

  به گزارش شرق پرس رامین کیانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ۱۴ ماه از تاسیس و آغاز فعالیت‌های مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهدای خورشیدکلا می‌گذرد و در این مدت، ۲ هزار نفر در قالب ۲۵۰ هزار نفرساعت از کلاس‌های آموزشی برخوردار و ۷۰ درصد کارآموزان موفق به دریافت گواهی‌نامه شده‌اند.

   

   

   

  وی با اشاره به همکاری خوب ادارات شهرستان گلوگاه با این مرکز، افزود: در هفته بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای، آموزش و پرورش همکاری خوبی داشته که البته این همکاری در ۱۴ ماه گذشته نیز انجام‌شده و ادامه دارد.

   

   

  رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای شهدای خورشیدکلا گلوگاه تصریح کرد: براساس تفاهم‌نامه آموزش و پرورش گلوگاه با سازمان فنی و حرفه‌ای مازندران، دانش‌آموزان دبیرستان کار و دانش شهید بهشتی این شهرستان، هفته‌ای سه روز از ساعت ۷٫۵ تا ۱۴ را در مرکز فنی و حرفه‌ای و هفته‌ای سه روز را نیز در مدرسه می‌گذرانند که مورد استقبال خانواده‌ها و دانش‌آموزان قرار گرفته است.

   

   

  کیانی گفت: در حال حاضر ۱۰ کارگاه آموزشی شامل تراش سنگ‌های زینتی، جوراب‌بافی، سخت‌افزار، نرم‌افزار، مکانیک، برق ساختمان، سیم‌پیچی موتور، تعمیر لوازم خانگی، گل و گیاه و داروهای گیاهی در این مرکز دایر است.

   

   

  این مسئول با بیان اینکه رشته‌های تعمیر موتورسیکلت، لامپ کم‌مصرف، تراش سنگ‌های زینتی، کارگاه جوراب‌بافی و سخت‌افزار در مرکز فنی‌ و حرفه‌ای گلوگاه به‌صورت شاخص دایر است، افزود: کمتر مرکزی در استان داریم که دارای این کلاس‌های آموزشی باشند اما در گلوگاه با استقبال خوب کارآموزان مواجه شده است.

   

   

  وی ادامه داد: رشته جوراب‌بافی به‌صورت بازارمحور توسط یک زوج هنرمند، هم آموزش داده می‌شود و هم یک کارگاه تولیدی است که بسیار مورد توجه بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.

   

   

  عضو شورای اداری شهرستان گلوگاه با بیان اینکه فنی و حرفه‌ای متولی آموزش‌های مهارتی است و در راستای اشتغال نیز مشاوره می‌دهد، افزود: تلاش ما برای آموزش مهارت‌های بازارمحور است تا با توانمندی‌های بومی، نیازهای خودمان را برطرف کنیم.

   

   

  رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای شهدای خورشیدکلا گلوگاه با اشاره به اینکه گلوگاه یکی از بهترین مناطق برای رویش و پرورش انواع انجیر ایران است، اظهار کرد: برنامه جدیدی که برای این مرکز در نظر داریم، برگزاری کلاس‌های آموزشی برای پرورش نهال انجیر با رویکرد بازارمحور و با استفاده از اساتید و مربیان بومی است.

   

   

  کیانی با بیان اینکه آموزش در روستاها نیز برای ما از اهمیت خاصی برخوردار است، تصریح کرد: در شش ماهه نخست سال‌جاری، ۹۰۰ کارآموز در رشته‌های مختلف در قالب ۱۲۷ هزار نفرساعت از آموز‎ش‌های فنی و حرفه‌ای گلوگاه بهره‌مند شدند که از این تعداد، ۵۵ هزار نفرساعت آموزشی در روستاها انجام شده است.

   

   

  وی در پایان گفت: مرکز فنی و حرفه‌ای گلوگاه با ۵ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسیده و دارای تجهیزات به‌روز و کامل است.

   

   

   

   

  فارس

   

 • برچسب ها : , , ,
 • 
  آخرین اخبار
  پربازدیدترین اخبار