In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ | کد خبر : 59367
 • Print Friendly

  رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر مازندران خبر داد؛

  کشف ۲۵ کیلو تریاک داخل خودروی پراید در ساری

  ثقفی گفت: ماموران پس از چند روز کار اطلاعاتی با استفاده از شگردهای خاص پلیسی، دریافتند، این فرد با استفاده از یک دستگاه خودرو سواری پراید در امر تهیه وتوزیع موادمخدر فعالیت دارد.

  کشف 25 کیلو تریاک داخل خودروی پراید در ساری

   

  به گزارش شرق پرس ( شرق مازندران)  ثقفی رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی مازندران از کشف قریب به ۲۵ کیلوگرم تریاک از داخل یک دستگاه خودرو سواری پراید خبر داد.

   

  سرهنگ علیرضا ثقفی اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع موادمخدر در سطح شهرستان ساری، موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

   

  وی تصریح کرد: ماموران با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با شناسایی متهم به مواد مخدر به نام ” الف – م” ۳۱ ساله این فرد را مورد تعقیب ومراقبت قرار دادند.

   

  رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر مازندران، خاطرنشان کرد: ماموران پس از چند روز کار اطلاعاتی با استفاده از شگردهای خاص پلیسی، دریافتند، این فرد با استفاده از یک دستگاه خودرو سواری پراید در امر تهیه وتوزیع موادمخدر فعالیت دارد .

   

  این مسؤول افزود: مأموران در ادامه تحقیقات با هماهنگی قضایی در عملیاتی غافلگیرانه خودروی متهم را حین تردد در یکی از خیابان‌های شهر متوقف کردند و خودرو را مورد بازرسی قرار دادند.

   

  ثقفی اظهار کرد: در بازرسی از این خودرو بیش از ۲۴ کیلو و ۶۵۰ گرم تریاک که به طور ماهرانه‌ای در داخل خودرو جاسازی شده بود، کشف شد.

   

   به گزارش فارس, وی یادآور شد: متهم به مواد مخدر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

   

   

   

   

   

   

 • برچسب ها : , , , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدید ترین ها