In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ | کد خبر : 52254
 • Print Friendly

  شهردار سورک؛

  سند راهبردی توسعه شهر سورک تدوین شد

  عیسی ولیزاده شهردار سورک با اشاره به ساماندهی معابر اصلی جاده ترانزیتی گفت: سند راهبردی شهر ترانزیتی و فرودگاهی در شهر سورک تدوین شد

  ولی زاده شهردار سورک سند راهبردی توسعه شهر سورک تدوین شد

   

   

  به گزارش شرق پرس عیسی ولی زاده در جلسه شورای اداری میاندورود در دفتر نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر” اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” اظهار داشت: اصلی‎ترین راهکار رسیدن به اشتغال پایدار و رونق اقتصادی جامعه در گرو اقدامات عملی و اجرائی است که باید دولتمردان در جهت عملی کردن اقتصاد مقاومتی تمامی امکانات خود را بسیج کنند.

   

   

  وی بیان داشت: امسال برنامه‌های مهمی  در زمینه آبادانی و عمران شهر، توسعه طرح‌های ورزشی و ارائه خدمات فرهنگی و تفریحی تدوین و اجرایی می‌شود.

   

   

  ولی زاده  با اشاره به  بحث مهم تکریم ارباب رجوع در شهرداری گفت: برای توسعه خدمات‌رسانی به مردم و همکاری بیش از پیش شهروندان با شهرداری، تکریم ارباب رجوع مهمترین اولویت شهرداری سورک است.

   

   

  شهردار سورک  با بیان اینکه هر روز ملاقات عمومی در این  شهرداری برگزار می‌شود, افزود: تکریم ارباب رجوع میزان مشارکت مردم با مدیران شهری را افزایش می‌دهد لذا شهرداری به واسطه داشتن دامنه گسترده خدمات‌رسانی، روزانه با حجم بالایی از ارباب رجوع مواجه است که نوع برخورد و رفتار کارکنان با این میزان مراجعه کننده در جلب مشارکت آنها برای انجام امور شهری که به صورت مشارکتی با مردم صورت می‌گیرد، موثر است.

   

   

  وی تصریح کرد: شهر سورک ۱۰ هزار نفر جمعیت دارد اما به دلیل آنکه این شهر تنها شهر شهرستان میاندورود است خدماتی به صورت شهرستانی ارائه می‌شود.

   

   

  ولی زاده گفت: امسال بودجه  شهر را ۶٫۵ میلیارد تومان پیش بینی کردیم تا بتوانیم با تحقق آن ۹ برنامه و ۱۸ طرح را اجرا که از این میزان اعتبار بیش از ۴ میلیارد تومان برای پروژه‌های عمرانی و بیش از ۲ میلیارد تومان برای هزینه‌های جاری است.

   

   

  شهردار سورک بیان داشت: برنامه‌ریزی توسعه شهری، هدایت و دفع آبهای سطحی، برنامه حمل و نقل و بهبود خدمات عمومی شهری، ایجاد تاسیسات حفاظتی مانند پایش تصویری، بهبود محیط شهری، ایجاد اماکن فضای فرهنگی و ورزشی، ایجاد سایر تاسیسات، ایجاد مرکز درآمدزا مانند پمپ بنزین و برنامه‌های پیش بینی نشده است.

   

   

  وی با بیان اینکه نبود دوربرگردان در بلوار امام رضا یکی از مشکلات شهروندان است, گفت: بیش از ۸۰درصد مردم این شهر کشاورز هستند که در این راستا برای تردد وسایل نقلیه و جلوگیری از حوادث و سوانح رانندگی، این مسیر نیازمند دور برگردان است.

   

   

  شهردار سورک افزود: زیرگذر پل داراب و میدان چهار راه آزادگان نیز از دیگر خواسته‌های مردم این شهر است که این طرح‌ها در شواری ترافیک استان و شهرستان تصویب شد و با اختصاص بودجه می توانیم عملیت اجرایی آن را آغاز کنیم.

   

   

  ولی زاده گفت: میدان چهاراه آزادگان میدان طلاقی ۵۰ روستای بالادست است که نیازمند اعتبارات ملی است و برای ساخت آن ۱۲ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

   

   

  وی با اشاره به تدوین سند راهبردی جهت توسعه  این شهر گفت: در دراز مدت نقاط قوت و ضعف شهر سورک شناسایی شد که این سندراهبردی باید سرلوحه فعالیت شهرداری قرار گیرد.

   

   

   

   

   

   

   

   

  تسنیم

 • برچسب ها : , , , ,
 • 

  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدید ترین ها