In this recommendation we have the need lebron 13 elite nike kobe 11 jordan 11 retro lebron 13 low curry 2.5 jordan 11 7210

تیتر 3
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳۹۵/۰۵/۱۷ - ۱۷:۵۱ | کد خبر : 54919
 • Print Friendly

  به دلیل طرح انتقال آب خزر به سمنان؛

  نمایندگان مازندران در مجلس به رئیس جمهور تذکر کتبی دادند

  در ادامه اعتراضات به اجرای طرح انتقال آب خزر به سمنان, نمایندگان استان مازندران در مجلس به رئیس جمهور و وزیر نیرو تذکر دادند.

  نمایندگان مازندران در مجلس به رئیس جمهور تذکر کتبی دادند

   

  شرق مازندران: جمعی از نماینگان استان های مازندران و گیلان در تذکر کتبی به رئیس‌جمهور خواستار جلوگیری از انتقال آب دریای خزر به دشت سمنان شدند.

   

  طرح انتقال آب دریای خزر به سمنان یکی از طرح های بحث برانگیزی است که مطالعات آن از سال های گذشته کلید خورد و این طرح در سال ۸۸ به تصویب رسید و مطالعات نخست آن در سال ۹۱ آغاز شده بود.

  البته از همان ابتدای مطرح شدن به دلایل آنکه انتقال و تصفیه آب دریای خزر به استان سمنان هزینه بزرگی را برای کشور در بر دارد، هم چنین اثرات زیست محیطی دخل و تصرف در طبیعت،  افزایش آلاینده‌ ها، پیشروی کویر  و… دوستداران محیط زیست به اجرای این طرح واکنش نشان دادند و اعتراضاتی داشتند.

  اخیرا نیز حسین نیاز آذری سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران در حاشیه جلسه مجمع نمایندگان استان مازندران گفته بود: نمایندگان مازندران ضمن مخالفت با طرح انتقال آب دریای خزر به سمنان از دولت می‌خواهند اتمام طرح‌های آبی راکد و نیمه‌تمام مازندران را در اولویت قرار دهد.

  این واکنش های اعتراضی امروز در مجلس رنگ جدی تر گرفت و جمعی از نمایندگان استان‌های مازندران و گیلان نیز در تذکر کتبی مشترک به رئیس‌جمهور و وزیر نیرو خواستار جلوگیری از انتقال آب خزر به دشت سمنان شدند.

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • 
  نظرات در مورد » “نمایندگان مازندران در مجلس به رئیس جمهور تذکر کتبی دادند”
  1. مخالف از بابلسر گفت:

   روحانی رو شما انتخاب کردین

   سود مردم بدبخت رو کم کرد

   حالا زورش به دریا رسیده

   اخه روحانی چه …. به ملت زد؟

   کاهش سود سپرده

   کاهش ارتفاع آب زیبای خزر

   حالا ببینیم بازم ایشون سال ۹۶ انتخاب میشه؟

   اونوقت سپرده ها و دریای خزر نابود خواهند شد

   مردم انتخابش کنین دیگه

   رووووووحانی مچچچچکریم


  نظرات

  
  آخرین اخبار
  پربازدید ترین ها